Finder'ın etiket adlarını kesmesini önle


2

görüntü tanımını buraya girin

Bulucu (Sierra) 'da Bulucu kenar çubuğunda "Tüm Etiketler ..." i seçerseniz, bir etiket listesi sunar. Bu etiketler, belirli bir uzunluktan fazlaysa kesilir. Bunun olmasını engellemenin bir yolu var mı?

Yanıtlar:


3

Sorunuzu doğru anladıysam, sütun genişliğini artırmanız gerekir. Sütunun sağ kenarını sürükleyerek sütunun genişliğini artırabilirsiniz:

görüntü tanımını buraya girin


Üzgünüm hayır. Kenar çubuğundan "tüm etiketleri" seçtiğinizde, bulma penceresinde etiketlerin bir listesini sunar. Göstermek için bir ekran görüntüsü aldım. i.imgur.com/jVEkD0y.png GR UZUN ÖRNEK'in kesildiğini görebilirsiniz. Bulucudaki sütun genişliğini değiştirmek bunu değiştirmez.
Mark Dixon,

@Mark Sütun genişliği yerine kenar çubuğu genişliğini sürüklüyorsunuz. Sütunun genişliğini daha geniş sürükleyin. Bunu netleştirmek için John'un cevabını değiştirdim.
grg

Cevabınız için teşekkürler, ancak etiket sütununu sürüklüyorum. Ekran görüntüsünde görüldüğü gibi, sütun ne kadar geniş olursa olsun, etiketler kesik kalır.
Mark Dixon

0

MacOS Sierra'da düzeltmek mümkün değildi. 26 Eylül 2017'de yayınlanan 'High Sierra', etiketi kısaltmak yerine sütunu genişlettiğinizde tam etiket adlarını gösteriyor.

Düzenle. Şimdi emin değilim. Bulucuyu açmak ve kesilmiş etiketleri görmek sadece sağa sürükleyerek kesmeyi kaldırmaz. Sütunu tamamen sola, sonra da sağa sürüklemelisiniz. Bu Sierra'da aynı olabilirdi.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.