Harici Mikrofon Sesini Kulaklıklara Nasıl Dahil Ederim?


2

AntLion ModMic ile bir çift kulaklığım var. https://antlionaudio.com ) yumuşak bir telefonla VoIP araması yapmak için kullanıyorum. Her şey küçük bir uyarı ile düzgün çalışıyor - Kulaklıklarımdaki mikrofondan ses duyamıyorum.

Ses girişi AntLion'dan bir Plantronics USB adaptörüyle geliyor. Ses çıkışı bir USB DAC'den Sony kulaklıklarıma geliyor. Böylece ayrı giriş ve çıkışlar.

Tek bir USB kulaklık kullandığımda, mikrofon sesi kulaklıklarda duyduğum sesle harmanlanır ve aynı şeyi iki ayrı kaynakla yapmak isterim.

Bulduğum tek çözüm SoundSource kullanmak ( http://www.rogueamoeba.com/soundsource/ ) ve ses çalma özelliğini kullanarak kullanın. Dünyanın sonu değil, başka birinin önerileri olup olmadığını merak ediyordum.

Şimdiden teşekkürler!

Yanıtlar:


2

Rogue Amoeba ;-) için tek kişilik bir reklam kampanyası gibi görünmeye başlayacağım
Üyelik yok, yalnızca memnun bir kullanıcı, yıllarca

Çok güvenilmez olanı karıştırmak istemiyorsan Soundflower - bir zamanlar Rogue Amoeba tarafından tutulan fakat şimdi açık kaynaklı olan GitHub - o zaman gitmenin tek yolu bir şey yapılmadı & amp; hala Rogue Amip tarafından desteklenmektedir.

Ses Kaçırma, LoopBack ve amp; SoundSource'un tümü aynı [güvenilir] teknolojiye dayanır, ancak farklı kullanıcı gereksinimleri için ayarlanmıştır.
SoundSource en son - & amp; en ucuz - tekliflerinin.

İhtiyacınız olan her şeyi yaparsa, o zaman gidilecek olandır.


1
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz Tetsujin. Araştırmalarıma dayanarak aynı sonuca vardım. Sorumu göndermeden önce SoundSource'u çoktan satın aldım, ancak bir ayar gibi bir şeyi özleyebileceğimi düşündüm ve düşünmeye başladım.
mashby
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.