Kablosuz Geçiş Asistanı iptal edildi… yeniden başlamak için en iyi yol? [çift]


2

Bu sorunun zaten burada bir cevabı var:

Eski MacBook Pro'mdan yeni Mac'ime veri aktarmak için Migration Assistant yardımcı programını kullanıyordum . Wi-Fi kullanarak sorunları beklemiyordum, ancak 250 GB veri kullanarak veri aktarımı bir gün içinde bitmeyecekti, bu yüzden durdurdum ve kablolu bir ağ (veya hedef mod) kullanarak başlamayı düşünüyorum disk bağlantısı ) aktarımı hızlandırmak için.

Ancak şimdi, yeni olandaki HD’mde 60 GB’lık bir meşgul olduğunu ve bunun nerede olduğunu bilmediğim yazıyor. Oluşturulan hesabımda hiçbir belge / uygulama / etc yok. Yazılım iptal edilmiş bir aktarımı güvenli bir şekilde temizlemezse bunu silmek ve yeni bir başlangıç ​​yapmak istiyorum.

Baştan başlamanın en iyi yolu nedir?


Yeni MBA'i fabrika durumuna geri döndürme hedefi mi?
Daniel

Yanıtlar:


1

Hedef MBP tamamen yeniyse, kendinize biraz sorun yaşayın, fabrikadan geri yükleyin ve Migration Assistant'ı yeniden çalıştırın.

Ancak muhtemelen tekrar çalıştırabilirsiniz ve her şey yolunda olmalı, gerçekten neye sahip olduğunuza ve neyin kopyalandığına bağlı. Check / Library / ve ~ / Library (Terminal'i kullanın), örneğin GarageBand veya Garage Band Jam Pack'ler varsa, bunlar kısmen kopyalanmış olabilir.

MBAir getirdiğimde yaptım. O kadar uzun sürdü ki, iptal ettim, diğer Mac'imin sürücüsünü klonladım ve geçişi yapmak için bir USB sürücüsü kullandım.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.