Önyükleme sırasında bir mac'u kapatmaya zorlamak güvenli midir?


1

Bu yüzden 2015 "13 MacBook'um var, bu yüzden güç düğmesini basılı tutarak aygıt yazılımını güncellemek için bazı makaleler okudum; Bu nedenle, yanlışlıkla önyüklenirken mac'imi yanlışlıkla kapatmaya zorluyorum .. Bu yüzden, bir ürün yazılımı hatası veya fark edemediğim bir tür yazılım hatası için endişelenmeli miyim?

Yanıtlar:


0

Herhangi bir zorla kapatma, bir dosyayı kötü durumda bırakabilir. Önyüklemede, yalnızca bir sistem dosyasını bozarsınız, bu yüzden işletim sistemini yeniden kurmak genellikle kolaydır, bu nedenle kullanıcı verilerini önemsiyorsanız, durmaya zorlamak için en iyi zaman budur.

Yüksek Sierra, internet kurtarma ve önyüklenebilir yükleme ortamını desteklediğinden, yeniden yükleme seçenekleri, yeniden yüklemek için bir CD veya DVD'ye ihtiyaç duyduğunuz eskiden çok daha iyidir ve çok uzun sürdü.


Hemen yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim, aslında bir sistem dosyası hakkında çok fazla umursamıyorum çünkü belki sistemin kendisi onu yeniden oluşturabilir. Ayrıca mac'umda herhangi bir sorun olduğunu fark etmiyorum!

Ancak hiçbir sistem dosyasının bozulmayacağına inanıyorum, çünkü 1/4 önyükleme işleminde sadece kex'ler yüklendi.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.