Çift tıklatma ekranı “doldurmaz”


2

HDMI ile bir monitöre bağlı bir 2017 MBP var. Dizüstü bilgisayarımda, bir pencerenin üst çubuğuna çift tıkladığımda, tüm ekranı Dock'a kadar dolduruyor. Ancak, bunu monitörün ekranındaki bir pencerede yaptığımda, pencere ekranı dikey olarak dolduruyor ancak yatay olarak doldurmuyor. Anlamı Pencereyi hala manuel olarak yeniden boyutlandırmam gerekiyor.

Bu tasarım yüzünden mi yoksa yanlış bir şey mi yapıyorum?

Yanıtlar:


1

Sadece çift tıklamak size tüm içeriği gösterir. Vardiya + çift tıklayın tüm ekranı doldurun basın :)


Bu ekranı en üst düzeye çıkarır, bu iyi olurdu, ama yine de "alt-sekme" yapmak istiyorum. Bir pencereyi büyütmek AFAIK masaüstünün tamamını doldurur ve başka bir şey masaüstünü değiştirir. Üstelik, üst panelin çift tıklanmasının neden dizüstü bilgisayar ekranında düzgün çalıştığını açıklamıyor.
Le Nguyen Duy Anh,

Kesinlikle, bu yüzden pencerelerimin çoğunu tam ekran yerine sadece “ekranı doldurmak” (doğru terminoloji olup olmadığından emin değilim) tercih ediyorum.
Le Nguyen Duy Anh

bu yüzden ekranı doldurmak için yeterli alanınız yoksa, davranışı dizüstü bilgisayar ekranınızda daha küçük bir pencerede deneyin
claudio

Bir pencereyi içine sürüklediğimde ekran boş. Üst bölmeye çift tıklamak anlattığımı yapar - ekranı yatay değil dikey olarak doldurur.
Le Nguyen Duy Anh,

Davranışçıyı Sistem Tercihleri> Dock
claudio
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.