MacBook Pro 2017 Geekbench Spectre ve Erime Yaması Öncesi ve Sonrası


3

Sadece son Intel CPU Hatalarının yamaları nedeniyle hız üzerindeki etkisini görmek istiyordum .

Güncellemeyi zaten yaptım, ancak birinin güncelleme işleminden önce ve sonra CPU'nun nasıl çalıştığını gösteren rakamlar karşılaştırması için macOS 10.13.1 ve 10.13.2'de bir Geekbench testi yapıp yapamayacağını merak ediyordum (tercihen 15 ” 2017 makinesi)


Bu, Meltdown & Spectre bug & new CPU'ların bir kopyası değildir , ancak yanıt olarak benzer olabilir.
bret7600

Yanıtlar:


2

Endüstri testi zaten yapıldı / yapıldı ve bu sorun çözüldüğü için devam edecek. Doğrudan Intel'den yayımlanan bir basın bültenine göre, Endüstri Testleri, Gerçek Dünya Dağıtımlarında Performansı Etkilemeyen En Son Yayımlanan Güvenlik Güncellemelerini Gösteriyor , aşağıdaki OEM'ler / Üreticiler aşağıdakileri açıkladı:

Apple: “Halka açık testlerle yaptığımız testler, Aralık 2017 güncellemelerinde yapılan değişikliklerin GeekBench 4 benchmark veya Speedometer, JetStream, ve ARES-6.

Microsoft: “Azure müşterilerinin çoğunluğu bu güncellemeyle dikkat çeken bir performans etkisi görmemelidir. CPU ve disk G / Ç yolunu optimize etmek için çalıştık ve düzeltme uygulandıktan sonra gözle görülür performans etkisi görmüyoruz. ”

Amazon: “EC2 iş yüklerinin büyük çoğunluğu için anlamlı bir performans etkisi gözlemlemedik”

Google: “İş altyapımızın çoğunda, bulut altyapımız dahil, performans üzerinde önemsiz bir etki görüyoruz.”

Apple ayrıca, şunu belirten testte daha da genişlemeye devam ediyor:

Mevcut testlerimiz yaklaşmakta olan Safari hafifletmelerinin Speedometer ve ARES-6 testleri üzerinde ölçülebilir bir etkisinin olmayacağını ve JetStream kriterinde% 2,5'ten daha düşük bir etkisinin olmayacağını gösteriyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.