HomePod 3. taraf uygulamalar sunuyor mu?


Yanıtlar:


2

Aslında özel sorunuzun cevabı hayır. Apple bazı (sınırlı) etki alanlarını (Mesajlaşma, Listeler ve Notlar) destekleyecektir. Müzik akışı bunlardan biri değil.

HomePod'da SiriKit

Siri'nin zekası sayesinde, kullanıcılar HomePod'u doğal ses etkileşimi yoluyla kontrol eder ve SiriKit Mesajlaşma, Listeler ve Notları destekleyen iOS uygulamalarına kolayca erişebilir. Siri, HomePod'da yapılan SiriKit isteklerini tanır ve bu istekleri işlem için kullanıcının iOS cihazına gönderir. Uygulamanızı hazırlamak için, SiriKit entegrasyonunuzun güncel olduğundan ve uygun tüm amaçları kabul ettiğinizden emin olun.

Yalnızca ses deneyimini, iOS aygıtınıza iOS 11.2 veya üzeri sürümüyle bağlı kulaklıklar üzerinden Siri kullanarak test edin.

https://developer.apple.com/sirikit/


AirPlay 2, bir iOS aygıtında veya bilgisayarda çalışan bir uygulamanın sesini kesmek için çözüm / geçici çözüm mü?
Basil Bourque

1

Apple HomePod hoparlör sistemi ek işlevselliği destekliyor mu?   üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla?

Evet. Göre elma , iOS 11.2, SiriKit for HomePod işlevselliğini sağlar.

iOS 11.2, güçlü bir hoparlör olan HomePod için SiriKit'i tanıtıyor   kulağa inanılmaz geliyor, çaldığı her yere adapte oluyor ve anında   Apple Music’e erişim. HomePod ayrıca yardımsever bir ev asistanıdır.   günlük soru ve görevler. Siri'nin zekası ile kullanıcılar   HomePod'u doğal ses etkileşimi ile kontrol eder. Ve SiriKit ile   kullanıcılar Mesajlaşma, Listeler ve Notlar için iOS uygulamalarına erişebilirler. Emin olmak   SiriKit entegrasyonunuz güncel ve uygulamanızın yalnızca sesli sesini test ediyor   bugün deneyim.


HomePod ile SomaFM gibi servisleri yayınlayabilecek miyim?   Ünite?

Bu, SomaFM'nin bu özelliği uygulamasına bağlı olacaktır. Bununla birlikte, Siri ile SomaFM oynayabilirseniz, onu da yayınlayabilmelisiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.