Yapıştırma ve eşleme stili için kısayolu kaldırın


2

En son OSX güncellemesi (10.13.3 (17D47)), Düzenle için bir kısayol cmd-shift-V ekledi - & gt; Yapıştır ve stil genel olarak eşleştir. Bu, ClipMenu yapıştırma için seçtiğim kısayol ile çakışıyor https://github.com/naotaka/ClipMenu/issues/35

Bunun gibi genel bir kısayolu nasıl kaldırırım?

Güncelleştirme: Benim sorumun kökeni çözüldü gibi görünüyor. Son OSX güncellemesinden sonra kısayolun çalışmayı bırakan ClipMenu olduğunu görüyoruz. Hala çalışan bir canlı çatal gibi görünen Clipy için değiştirildi. Yani uygulamada ayarlanan kısayol, herhangi bir sistem varsayılanını geçersiz kılıyor gibi görünüyor.

Ancak, yapmak istediğim gibi genel bir OSX kısayolunu nasıl kaldıracağımı hala anlamıyorum. Bu yüzden soruyu cevapsız bırakıyorum.

Yanıtlar:


2

Git App Shortcuts içinde tanımlanmış System Preferences → Keyboard → Shortcuts → App Shortcuts ve varsayılan kısayolu geçersiz kıl.

enter image description here


Sadece benim için işe yaramıyor ama. Ne koyduysam koymuş, cmd-shift-v hala "Yapıştırma ve Eşleştirme Stili" uygulamalarında hala var. Aynı zamanda bu komuta hiçbir şey bağlamak istemem, ama cmd-seçenek-ctrl-shift-q gibi bir şeyle anlaşılmaz olacağım.
Viktor Hedefalk

Bunun nasıl mümkün olabileceğini anlamıyorum ... Uygulama Kısayollarına ne koyduysanız, genel olarak standart şeyleri geçersiz kılar. Her şeyin tam olarak Tüm Uygulamalar, Menü Başlığı metni ve diğer bazı kısayollar da dahil olmak üzere resimde yapıldığını varsayalım.
Denis Rasulev
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.