iPhone 4s, eski Apple kimliğini istiyor ancak kod yazacak hiçbir yerde


3

Telefonum devre dışı bırakıldı, bu yüzden iTunes'a bağladım. Kilit açtık ve şimdi eski Apple kimliğini istiyor. Eskisini bilmiyorum ama ağabeyim şifre sıfırlama yaptı ve şimdi bize bir kod verdi ama telefona yazabileceğim bir yer yok. Ekran kodu girmemiz için sıfırlanmadı. Ben ne yaparım?


Yeni soruyu bulmak için iyi iş. Onaylamak için - durumunuz gerçekten bağlantılı bir sorudan gerçekten farklı mı apple.stackexchange.com/questions/232068/… Yoksa sadece bir cevaba mı ihtiyacınız var?
bmike

Aktivasyon kilidine takıldığınızı onaylayabilir misiniz? Bu kolaydır - telefonu kapatır ve sonra telefonu eski çevrimiçi sistemden kaldırırsınız (söz konusu telefon kapatıldıktan sonra kardeşiniz bunu yapabilir). Etkinleştirme kilidi değilse - size yardımcı olacak kilitleme hatasını açıklayabilir veya resmini alabilirsiniz.
bmike

Yanıtlar:


3

Şifre alanına, şifrenizden hemen sonra şifreyi yazabilirsiniz.

Eski yazılımı çalıştıran bir cihazda iki faktörlü kimlik doğrulama kullanırsam ne olur?

Eski işletim sistemi sürümlerini çalıştıran cihazlarda iki faktörlü kimlik doğrulaması kullanıyorsanız, oturum açarken altı basamaklı doğrulama kodunuzu şifrenizin sonuna eklemeniz istenebilir. Doğrulama kodunuzu, iOS 9 ve sonraki sürümleri çalıştıran güvenilir bir cihazdan alın OS X El Capitan ve sonraki sürümleri veya güvenilir telefon numaranıza gönderilmesini isteyin. Ardından şifrenizi ve ardından altı basamaklı doğrulama kodunu doğrudan şifre alanına yazın.

Kaynak: https://support.apple.com/en-us/HT204915


Aah - yani bu bir TFA meselesi ve aktivasyon kilidi değil. İyi anladım.
bmike

@bmike bu benim açımdan bir tahmin. Bunun asıl mesele olduğundan emin değilim .. ama soruyu okudum.
LH16
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.