İPod'um çalışmayacak, disk yardımcı programını deneyecek, ancak şimdi takılmış


2

İPod'umu dün yeni bir müzik çaldıktan sonra kullanmaya başladım ve müzik olmadığını söyledi. İPod'uma bakarken dolu olduğunu söyledi. İTunes'a geri yüklemeye çalıştım ve bozuk olduğunu ve 1430 hatası aldığımı söyledi.

DiskUtility ile ilgilenmeye çalıştığımda, sorunu daha da kötüleştirmiş olabilirim. Silmeyi denedim, çünkü tamir etmeme izin vermezdi. Bu geçmedi, ama sonra tamir etmeme izin verdi. Denedim, ama bu da olmazdı. Sonra iTunes'a baktım ve boş olduğunu söyledi. DiskUtility'yi bir kez daha denedim ve şimdi bana şunu veriyor:

enter image description here

İPod'umu geri almak için şimdi ne yapabilirim? İPod'umdaki her şeyi kaybedersem umrumda değil.


DiskUtil'in bir iPod'a bile erişebildiğini bilmiyordum ... Hala iTunes'da gösteriliyor mu? Oradan geri yüklemeye çalıştın mı?
nohillside

bazen ortaya çıkar, ancak geri yüklemez. 1430 hata kodunu alıyorum ve geri yüklerken duruyor ve tamamlanamadığını söylüyor.
Jeff

Aslında sadece "meşgul" olduğu için geri yükleyemediğini söylüyor. Benim ipod'umda dolu olduğunu, itunesun boş olduğunu söylüyor. Onları karıştıran başka bir şey var, ondan kurtulmak için ne yapabilirim?
Jeff

Ne tür bir iPod?
Andrew Larsson

Yanıtlar:0

İPod'unuzdaki tüm verilerinizi kaybetmeniz veya kaybetmemeniz önemli değilse, bir düzine başka araçla silebilirsiniz. Ama buna başlamadan önce denemelisin. iPod'unuzu sıfırlayın ve Mac / iTunes’unuzda görünüp görünmediğine bakın. Bu size yardımcı olmazsa, deneyebilirsiniz sert sıfırlama . Belki bu sana yardım eder.

Normalde, bu sıfırlamalarla bazı sonuçlar alıyor olmanız ve DiskUtility'de görünmesi gerekir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.