MacBook Air, sistem güncellemesini başarılı bir şekilde indiremedi ve ortasında kaldı. Pls adv normal işletim sistemine nasıl geri dönülür


3

MacOS bilgisayarınıza yüklenemedi Yükleyici kaynağı bulunamadı Bilgisayarı yeniden başlatıp yeniden denemek için yükleyiciden çıkın

Yeniden basıldığında yeniden başlatılır ve tekrar asılır ve bu MacOS mesajını tekrar alırsınız


Yeniden yüklemeye gerek duyulabilir: support.apple.com/en-us/HT204904#recovery
Joonas

Ben de aynı şeyi görüyorum. Vardiyayı basılı tutarak Güvenli Önyükleme'ye başlattım. Bu iyi başladı. Daha sonra uygulama mağazasına gittim ve güncellemeyi tekrar denedik: bu, söz verdiğim halde tekrar indirmemize neden oldu. AMA sonunda aynı hata mesajı ile sona erdi.
Walton

Yanıtlar:


2

Bu benim için çalıştı (muhtemelen düzene). Amaç, başarısız yükleme denemesiyle ilgili macOS'un dosyalarını silmektir.

  1. Yeniden başlatırken Shift tuşunu basılı tutarak 'Güvenli Mod' konumuna getirin.
  2. Bir Terminal Açtım (/Applications/Utilities/Terminal.app)
  3. Silinen /Volumes/Macintosh HD/macOS Install Dataaçıklandığı gibi burada . Ben sudo kullanmam gerekiyordu ve rm -rfbu yüzden dikkatli ol. (MacOS Recovery'den de yapılabilir: aşağıya bakın, ancak Cilt isimleri farklı olabilir).
  4. Yeniden başlatıldı ve sadece bir soru işareti aldı. Uh Ah.
  5. Boot MacOS Kurtarma yeniden başlatma sırasında Komut-R basılı tutarak ve önyükleme yapmak için başlangıç disketi seçildi.
  6. Yeniden başlatıldı ve TÜM OKAY!

Cesur hissettiğinizde güncellemeyi tekrar deneyecek.

GÜNCELLEME: Yedeklemeden sonra dikkatli bir yaklaşım izledim ve tam birleştirme güncellemesini https://support.apple.com/en_GB/downloads adresinden indirdim, kapatma ile uğraşabilecek ve güncelleme paketini çalıştırabilecek herhangi bir uygulamayı el ile öldürdüm. Bu sefer her şey yolunda gitti.


1
Thanks @patrix - Ben çalışan bir çözüm buldum, bu yüzden silmek yerine cevabı güncelledik (dediğin gibi bir bağlantı vardı).
Walton
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.