Camera Roll görüntülerini iPhone'dan Mac'e içe aktarma konusunda yardıma ihtiyacınız var


1

İPhone 6'larımdaki Kamera Rulosundan iOS 11.2 ile yerel olarak Mac bilgisayarımdan görüntüleri çekmeye çalışıyorum ve iCloud'u bunun için kullanmayacağım şekilde kullanmayacağım.

Image Capture programını veya iPhoto'yu kullanmak istiyorum, ancak Dr Fone programlarını da kullanmayı denedim ve hepsi iPhone'umun üzerinde bir şifre kilidi bulunduğunu ve bağlı olduklarında iPhone'uma erişemediklerini söylüyor. USB kablosu. Ancak üzerinde aktif bir şifrem yok.

Aklıma gelen tek şey, iPhone'u ilk aldığımda, ilk kurulum sırasında benden bir Geçiş Kodu istedi ve bu nedenlerden dolayı bu ana Geçiş Kodunun fotoğraflara Macim üzerinden erişmemi engelliyor.

Bu doğru olabilir mi? Veya yerel kamera rulolarımı yerel olarak Mac bilgisayarıma boşaltmak için başka nasıl erişebilirim?

Yanıtlar:


1

Sorunuzu doğru anlarsam, Mac'inizin iPhone'unuzun kilidini açmanızı istemesi gibi görünüyor. Bir iPhone 6s ile bunu şifrenizi girerek veya Touch ID kullanarak yapabilirsiniz.

Özet olarak, Image Capture'ı kullanmak için tipik işlem şöyle olacaktır:

 1. Mac'inizde Image Capture uygulamasını başlatın
 2. Mac'inize bir USB / Yıldırım kablosu bağlayın
 3. Kablonun diğer ucunu iPhone 6'larınıza takın
 4. Bu noktada sizden iPhone'unuzun kilidini açmanız ve / veya Bu Bilgisayara Güvenmeniz istenecektir - Parolanızı girin veya Dokunmatik Kimliği kullanın ve istenirse üzerine dokunun. Güven buton
 5. Image Capture'da iPhone 6'larınızı Cihazlar listesinden seçin.
 6. Şimdi iPhone 6'larınızdaki fotoğrafların bir listesini veya küçük resimlerini görmelisiniz
 7. Almak istediğiniz görüntüleri seçin (veya daha önce alınmamış tüm fotoğrafları almak için hiçbir şey seçin - bu çok sayıda olabilir)
 8. Tıkla Adresine aktar fotoğrafların nereye kaydedilmesini istediğinizi seçmek için açılır menü

Ayrıca iPhone 6'larınızdaki fotoğrafları otomatik olarak içe aktarmak için Image Capture özelliğini Daha fazla bilgi için, bkz. Görüntü Yakalama Yardımı: Görüntüleri aktarma .

İPhoto’ya (ya da Fotoğraflar uygulamasına) gelince, Mac’iniz yine de sizden aynı şeyi istiyor; geniş Yukarıda açıklanan işlem bu uygulamalar için de işe yarayacaktır.


Yorumlarda sağlanan ek bilgiler nedeniyle GÜNCELLEME

İOS 11.x yüklü bir iPhone 6s, senkronizasyon için aşağıdaki özellikleri gerektirir:

 • Mac: OS X 10.9.5 veya üstü
 • PC: Windows 7 veya üstü
 • iTunes 12.5 veya üstü

Buna dayanarak, 2011 MacBook Pro'nuz genellikle Snow Leopard yüklü ve iTunes'un v12.5 sürümünden önceki bir sürümü varken iTunes ile genel olarak eşitleme yeteneğine sahip değil.

Ancak, Image Capture v6.0.1 (OS X 10.6.8 ile yüklediğiniz sürüm) kullanarak fotoğrafları içe aktarabiliyor olmalısınız.

Bir sonraki adım olarak, yeni bir kullanıcı oluşturmayı ve bununla test etmeyi deneyeceğim.

Başka bir kullanıcı oluştur

Snow Leopard'da (yani OS X 10.6.8), içinde yeni bir kullanıcı oluşturabilirsiniz. Elma & gt; Sistem Tercihleri ​​& gt; Hesaplar ve sonra sorunun devam edip etmediğini görmek için o kullanıcı oturum açın.

Fotoğrafları önyükleme yoluyla Güvenli Mod'da içe aktarabildiğinizi görmek için test etmeyi de deneyebilirsiniz.

Bir sorun giderme adımı olarak Mac'inizi Güvenli Mod'a yüklerim.

Güvenli moda önyükleme

Mac'inizi Güvenli Mod'da başlatmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Mac'inizi tamamen kapatın
 2. Mac'inizi yeniden başlatın
 3. Hemen basın vardiya anahtar ve aşağıda tut
 4. Bırak gitsin vardiya giriş penceresini gördüğünüzde NOT: FileVault'u etkinleştirdiyseniz, iki kez giriş yapmanız gerekebilir).
 5. Ne olduğuna dikkat edin (ör. Image Capture'ı kullanmayı deneyin).
 6. Mac'inizi normal şekilde yeniden başlatarak Güvenli Mod'dan çıkın
 7. Giriş yapın ve Image Capture'ı tekrar test edin

Nasıl gittiğini bilmeme izin ver.


Peki bu bana bir şifre sormuyor çünkü şu anda aktif hale getirmedim, periyodik olarak açıyorum ama bir pop-up benden "bu bilgisayara güven" etmemi istiyor, evet ya da hayır bana kamera rulosuna erişim izni verme. Sanırım ilk kurulum sırasında verdiğim ilk şifre bu erişimi engelliyor, ancak kurulum sırasında kullandığım şifre, zaman zaman geçiş kilidini açtığımda veya kapattığımda kullandığım şifreyle aynı. : /
Megatron

Hmm, sanırım burada bir şeyi kaçırıyoruz (yani oyunda başka bir şey var). Peki, bazı sorular: (1) Hangi Mac modelini kullanıyorsunuz? (2) Hangi macOS sürümü yüklü? (3) Hangi iTunes ve iPhoto sürümleri yüklü? (4) Fotoğrafları başka bir bilgisayara aktarmayı denediniz mi? (5) Orijinal Apple USB / Yıldırım kablosunu veya pazar sonrası bir kablo mu kullanıyorsunuz? (6) Ne demek istiyorsun? Şu anda aktif hale getirmedim ? (7) Bu sizin ana telefonunuz mu, yoksa artık kullanmadığınız mı? (8) iPhone'unuzun güncel bir yedeğini var mı?
Monomeeth

2011 MacBookPro8,3, Snow Leopard 10.6.8 ile bu OSX için maksimum olan iTunes 10.7 ile ve uyumlu olmayan iOS 11.2'imin iTunes ile aynı seviyede olmayacağını ancak diğer ilgili olmayan üçüncü kişilere şaşırdığını biliyorum. Fone veya iMazing gibi parti yazılım programları, ne de benim için gerçekten iTunes'dan daha iyi olurdu, örneğin Image Capture veya iPhoto gibi düzenli Apple uygulamaları. Henüz başka bir bilgisayara aktarmayı denemedim. Orijinal Apple Lightning kablosunu kullanıyorum. Bu benim ana telefonum, yeni bir telefonum ve henüz hiç yedekleme yapmadım.
Megatron

Şu anki kurulumunuzla denemek için birkaç başka şey önermek üzere cevabımı güncelledim. Bir kenara, OS X Snow Leopard 10.6.8 ile uyumlu, iTunes'un maksimum sürümü konusunda yanılıyorsunuz. Aslında iTunes 11.4'e kadar kullanabilirsiniz.
Monomeeth
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.