iCloud Neden Bazı Albüm İzleri Eşleşiyor Yerine Yüklendi


2

İTunes Match'in henüz başlangıç ​​aşamasında olduğunu biliyorum, ancak çok garip bir durumum var. Parçalarımın çoğu CD koleksiyonumdan kopyalanıyor.

Hepsi bir grupta kopyalanan albümler, parçaların bazıları eşleşirken diğerlerinin de "yüklenmesi" gerekiyordu. Aşağıdaki örneğe bakınız:

Karşıya Karşı Karşıya Yüklenen Kutsal Evler

Herhangi bir fikir?


2
Ayrıntılı eşleştirme kriterlerinin yalnızca Apple tarafından biliniyor olması durumunda kesin bir cevap alamayabilirsiniz.
nohillside

Umarım revize etmeye devam edecekleri bir şeydir. Diskleri 256 kb / s hızında yeniden kopyalamanın size yardımcı olup olmadığını merak ediyorum. En azından bana bütün bir albüm boyunca tutarlı bit oranları verirdi.
Keefer

1
Aynı sorunu yaşıyorum ve başkalarının web'inde de raporları okudum. Hatta tüm cihazlarımda Match özelliğini kapatmayı ve baştan başlamayı bile denedim - yardımcı olmadı. Bunu çözmek için yakında bir iTunes yazılım güncellemesi yapacağım, ancak bunun olası olup olmadığını bilmiyorum.
Beverson

Yanıtlar:


2

Ekran görüntünüzde fark ederseniz, yüklenen dosyalar 128 kbps hızında kopyalanır. Bu, iTunes Match ilk başlatıldığında kullanılan akustik parmak izini atmak için dosyadaki yeterli ses eserine neden olur. O zamandan beri geliştirildi ve daha düşük bit hızlı dosyalara sahip bu tür sorunlar artık çok daha az yaygın.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.