HDMI üzerinden AppleTV ethernet?


2

HDMI üzerinden Sony ekranına bağlı bir Apple TV 4K'm var. Apple TV İnternete WiFi üzerinden bağlı, Sony kasıtlı olarak değil bağlı - sadece güç ve HDMI. Son zamanlarda böyle bir şey olduğunu öğrendim HDMI üzerinden ethernet . AppleTV'nin bunu Sony'ye sağlamadığını nasıl doğrulayabilirim? Ikincisi eve telefon etmek, onun firmware "yükseltme", Android uygulamaları veya başka bir şey çalıştırmak istemiyorum - Ben sadece aptal (yani akıllı olmayan) bir ekran olması niyetindeyim.

Yanıtlar:


5

HDMI Ethernet Kanalı hiç çıkmadı ve piyasada satılan hiçbir cihaz desteklemiyor. Apple TV'niz, HDMI kablonuz ve TV'nizin hepsinin desteklemesi gerekecek ve hiçbirinin yapmadığı kesin.

AVforums ' HEC ve ARC etkin cihazların listesi? tartışma.


3
Çalıştığım şirket, HDMI üzerinden Ethernet'i destekleyen yongaları arıyordu (yeni bir ürün için iyi bir özellik olurdu): Piyasada herhangi bir ürün yok. Aralık 2017’deki durum buydu. AppleTV 4K’da kullanılan ARM SoC (A10X), Apple’a özeldir, ancak bu özelliğe sahip olmayan ve Apple’ın içinde ne değiştiği iyi bilinen bir standart A10’a dayanmaktadır. onların versiyonu. HDMI'ya ethernet eklemek o listede değildi.
Tonny
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.