IOS Uygulaması - Uygulamayı Başlat / Durdur Zamanlayıcısı gibi - Öneri Gerekli


2

Umarım bu daha "uygun bir iOS uygulaması arayan" hakkında olduğu gibi sormak için doğru yer.

Gündüz ve gecenin her saatinde inşaat yapan gürültülü komşular var. Benim şehrimde gürültü yönetmeliği kısıtlamaları var ve açıkça ihlal ediliyorlar. Onlarla makul bir konuşma tüm hesaplarda başarısız oldu. Sürekli olarak evlerinde ve içlerinde çalışıyorlar ve yerin görünümünden çok yakında bir şey yapamayacak gibi görünüyorlar.

Komşu arkadaşlarımdan birkaçı, gürültü sorunları için onları alıntılama çabasıyla Şehir'e bir dilekçe verecek. Bununla birlikte, dilekçe tüm ihlallerin bir kaydını gerektirir ve kayıt ne kadar özlü ve ayrıntılı olursa, daha fazla işlem yapma şansı o kadar artar.

Geçmişte bir Google Sheets belgesi kullanıyorum ve sesleri duyduğumda bilgisayarıma geçiyorum, belgeyi ateşliyorum, başlangıç ​​saatini ve sonra geri gidiyorum ve bitiş saatini not ediyorum. Yoksa bir parça kağıt kullanırım. Özellikle sabah saat 12: 30'da meydana geldiğinde ve yatağımdayken bir haşere var - daha doğrusu penceremi kapatıp yataktan çıkıp bilgisayarımın bir şeyler tutmasını beklerim. Yaz geldiğinde, penceremi kapatıyorum daha az bir çözüm olacak.

İdeal olarak, Notes ekleme özelliğine sahip, iOS Clock'un kronometre sayacı gibi çalışan bir tür Uygulama tanımlamak istiyorum. Bu şekilde, komşularıma bu uygulamayı yüklemelerini söyleyebilirim, sesin bir "Zamanlayıcı Başlat" düğmesine bastığını duyduklarında, sesler tekrar bastığında ve sonra notları eklediğinde ("Yüksek sesli müzikle vurarak testere") söyleyebiliyorum. Sonra bu App sonuçlarını bir kente göndermek için bir ana liste derleyebileceğimiz bir tür harici belgeye aktarabiliriz.

Kişisel olarak iOS için istediğim bir şey var, birkaç eski telefonum var ve bu gürültü problemi için bir kayıt hizmeti olarak kullanabilmek için yatağımın başında bir tane memnuniyetle karşıladım. Komşumun iPhone'ları da var, bu yüzden uygulamanın iOS olmasını istiyorum.

Ve evet, muhtemelen bu sorunun üzerinde çalıştığımın farkındayım, ancak komşumun hareketlerinin bir tür dijital kaydına sahip olmanın, gece karanlığımın etrafına dağılmış 1 amda karanlıkta karalanmış kağıt parçalarından daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Hangi uygulamayı kullanabileceğim hakkında bir fikriniz var mı?

Düzenleme: Hayır, gürültüyü kaydetmem gerekmez. Sadece bir zamanlayıcı başlatmak için hızlı bir yol ve daha sonra zamanlayıcıyı durdurmak için aynı derecede hızlı bir yol gerekir, bu yüzden daha sonra açıklama ekleyebileceğim bir giriş yapar. Düşündüğüm şeyi yapmak için kullanılabilecek koşucular için bir çeşit tur sayacı olması gerektiğini düşünüyorum.

Gibi bir şey:

Giriş # 1) 5/23/18: Başlama Saati: 11:30 PM Durma Süresi: 5/24/18 1:30 AM.

Notlar: Yüksek sesle vurarak ardından testere ve bağırarak. (Not 5/24/18 7:30 AM Eklendi)


Ayrıca bu uygulamayı zaman damgaları ile ses kaydı için mi arıyorsunuz?
fsb

Tek uygun sorunu çözeceğinizi düşünmeme rağmen ... soruyu + 1'leyeceğim ... a) zaman damgası ile 7/24 ses kaydı veya b) yerel belediyenizde ilkel bir uygulama / web özelliği olup olmadığına bakın.
Tetsujin

Hayır, üzgünüm, ses kaydı yapmam gerekmez. O kadar süslü değil. Kronometre Lap Timer'ı (Başlat Kronometresi), Başlat'a bastığınız ve bir zaman kaydettiğinizi düşünün, ardından Dur ve saati kaydetmeyi durdurur. Sonra, Durdur düğmesine bastığınızda, sizden bir tür not girmenizi ister ve ardından tüm Başlat ve Duraklarınızı dışa aktarabileceğiniz büyük bir listeye kaydeder.
Decker12

Bu şekilde, 12: 30’da uyandığımda, telefonu masamdan alabilirim, 12: 30’luk bir zaman damgasını "kaydetmeye" basabilir ve ses durduğunda "Durdur" düğmesine basabilirim. zamanın damgası 1:15 Sonra sabahları, gece boyunca yaptığım zamanların listesine bakabilir ve bunları ek açıklama ekleyebilirim.
Decker12

Ne kadar ... "Hey Siri, yeni not al ..." [hiç denediğim hiçbirşeye ihtiyacım olmayacaktı]
Tetsujin
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.