MacBook Pro 2013 NZ için Phillips # 00 tornavida sığmıyor


2

Yeni Zelanda'da satılan 2013 başlarında MacBook Pro'nun arka düzlemini çıkarmam gerekiyor.

Buradaki sorulara göre: 2012 orta ortası MacBook Pro için hangi tornavida boyutuna ihtiyaç var? 13-inç MacBook Pro için Tornavida

Bu setin bir parçası olarak satın aldığım bir Philips # 00 tornavidaya ihtiyacım var:

https://www.mitre10.co.nz/shop/fuller-mini-ratchet-screwdriver-set-12-piece-black-and-yellow/p/125687?gclid=EAIaIQobChMI6r23zfPW2wIVlY2PCh0H7QxNEAQYCCABEgKXaPD_BwE&gclsrc=aw.ds

Ancak, tornavida uymuyor. Spesifik olarak, bıçakları vidaları içine almak için aslında kalın görünüyor.

Aramam gereken tornavidanın bir parçası olarak belirleyebileceğim bir şey mi? Yoksa dünyanın farklı yerlerinde # 00 büyüklüğü farklı mı olabilir?

Yanıtlar:


4

ABD'de 20 dolarlık setlerde zaman zaman uyumsuzluklar ve ABD'de kesinlikle bazı kötü 10 dolarlık setler gördüm. Göreli fiyatları bilmeden Yeni Zelanda için pahalı olup olmadığını bilmiyorum. Altın standardım bir wiha aracı.

# 00 gibi çok kullanacağınız araçlar için iyi bir araç alacağım ve eğer karşılayabiliyorsanız - güzel bir set . ABD'de benim için bir diğer altın standart satıcı DigiKey Electronics: onların # 00 Phillips seçimi

Umarım bu bir dud bıçağı veya genel olarak sadece düşük bir kaliteye sahip olup olmadığını değerlendirmenize olanak sağlar. Gerçekten sığamıyorsa - mümkünse tavsiye almak için satıcınızla görüşün.


Teşekkürler, bunun bir bütçe problemi olduğundan emin olmak istedim, anlamadığım bir şey değil. Birkaç hafta içinde Almanya'da ucuz bir Wiha almaya karar vereceğim. Bunlardan herhangi birinin nakliyesi buna değmez, çünkü tekrar kullanmayacağım
jdog

Evet - eğer sürücü uymazsa büyük olasılıkla, sadece kötü bir metal parçası - kötü işlenmiş veya sahte olduğu için tolerans olması.
bmike

@mike - 2013 başlarında değil MacBook Pro pentalobe vidaları alt kapakta? Bunu da Wiha yapıyor ve alet kutumdaki erişkinler (ve Klein araçları).
Allan

Benden +1 sadece Wiha'yı önerdiğim için;) Ayrıca büyük eşyalarını ahşap / metal işleme için de kullanıyorum. bu neredeyse yok edilemez.
Tetsujin

@mike - O dönemde burada NZ’de satılanlar hala Philips’ti.
jdog
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.