Zaman makinesi harici diski yedekleme tamamlanmadan önce çıkar


3

Yeni bir 3TB sürücüde ilk tam yedeklemeyi oluşturuyorum. 1 TB'ın üzerindeki zaman raporlarına ihtiyaç duyulacaktır. Sürücü bir bağlantı kesme mesajı veriyor ve zaman makinesi her 100-300 MB'den sonra duruyor.

Mac'im High Sierra OS kullanıyor - 10.13.5


1
Selam. Hedefiniz donanımın kararlı olup olmadığını anlamak veya iyi bir yedekleme almak mı? Diskin beklenmedik şekilde çıkarıldığına dair bir bulucu bildirimi alıp almadığınızı bilebilir miyiz? Lütfen bu soruları cevaplamak / ana postada ne aradığınızı netleştirmek için yukarıdaki düzenleme kontrolünü kullanın - bu yorumlar daha çok düzenleme yapmak için önerilip silinebilir.
bmike

Yanıtlar:


1

Bu, sürücüye bağlantı sağlam gibi görünmüyor. Başka bir kablo kullanmayı ve Mac'inizde ve birden fazla bağlantı noktası varsa harici Sürücünüzdeki bağlantı noktalarını değiştirmeyi deneyin.

Sorun devam ederse, cihaz muhtemelen arızalıdır ve değiştirilmesi / onarılması gerekir.


0

100 MB kopyalamak, USB 3 ve onu destekleyen bir Mac içeren yeni bir sürücüde oldukça hızlı olmalı, böylece konsol uygulamasını açacağım (spot ışığı kullanacağım veya / Applications / Utilities içinde bulacağım) ve yedeklemedeki mesajları sıralayacağım

Eğer mesaj görmüyorsanız, o zaman tmutil status komut satırı aracına ihtiyacınız olabilir, bu yüzden terminal uygulamasını bulun ve yukarıdaki karakterleri koyu olarak yazın ve / / muhtemelen yeni bir konuya geri bildirimde bulunun .

Sanırım dosyaları sürücüye kopyalayabilirsiniz ve sürücünün çıkardığı bir sorun görmüyorsunuz ve bu daha önce yedeklemenin durmasıyla (ya da başlamamasıyla ilgili) daha fazlası.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.