İTunes'dan hangi şarkıları satın aldığımı nasıl bilebilirim?


3

İTunes'un satın alma geçmişi ve e-posta makbuzları bana daha önce satın aldığım bir şarkının tam olarak hangi versiyonunu (yani albüm ve şarkı numarası) göstermiyor.

Bu bilgiyi nasıl görebilirim?

Yanıtlar:


1

İşin püf noktası, albümler için iTunes'un yeni arayüzüne gitmek (arama sonuçları değil) (örneğin, albümün adını tıklatarak). Şarkı fiyatını görmek yerine, "Satın Alınan" kelimesini göreceksiniz.

Şarkının albümüne ulaşmak için, sanatçıyı arayabilir ve "satın alınan" metni bulana kadar şarkının içinde olabileceği 1-3 olası albümü deneyebilir veya albümün "İnceleme Yaz" bağlantısını tıklayabilirsiniz. E-posta makbuzunuzdaki şarkıları "Bir Yorum Yazın" bağlantısını tıkladığınızda, albümler için iTunes eski arayüzüne yönlendirileceğinizi unutmayın. "Satın alındı" metnini gösteren yeni arayüze ulaşmak için en üstteki albüm adını tıklamanız gerekir.

Unutulmaması gereken başka bir şey, satın aldığınız bir şarkının yalnızca bir şarkı içeren bir albüme ait olması (yani albümdeki tek şarkı) olması durumunda "Satın Alınan" metninin görünmeyeceğini fark ettim.


1

Akıllı bir oynatma listesi oluşturun ve ilk kural olarak "kind include korumalı" ve ikinci kural olarak "kind type satın alındı" kullanın.


Üzgünüm, artık müzik dosyalarına sahip olmadığımdan açıkça bahsetmeliydim.
Hassas

1
o zaman şansınız kalmaz, tekrar ücretsiz olarak indiremezsiniz (uygulamalarda yaptığınız gibi). Onları tekrar satın almanız gerekecek.
Victor Jalencas

@VictorJalencas artık bu doğru değil, bir cihazda iTunes'a erişerek indirilen tüm iTunes'ları görebilirsin, bu cihazda hangi dosyaların olmadığını görebilirsin, bu menüden hepsini indirmeyi seçebilirsin
Graeme Hutchison

tabiki, gönderim sırasında doğruydu
Victor Jalencas

0

Cihazınızdaki iTunes’a giderseniz ve satın alınan bölüme gidebiliyorsanız, bu daha sonra iTunes’tan satın aldığınız tüm şarkıları listeleyecektir, şarkıları cihazınıza indirmediyseniz cihazınıza indirebilirsiniz. zaten orada.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.