Sayfaları silip yeniden yüklersem dosyalarımı kaybeder miyim?


2

İOS 9.3 çalıştıran bir iPad 2'im var. Sayfalar uygulamasında birçok dosya var. Uygulama kilitlenir ve tüm dosyaları tam olarak yüklemez. Silip yeniden yüklersem dosyalarımı kaybeder miyim?


1
Sayfa dosyalarınızın tam olarak nerede depolandığını görmek için yayınınızı kontrol edebilir ve düzenleyebilir misiniz ya da bu, uygulamayı başlatma işleminin başarısız olduğu için kontrol edemediğiniz bir şey midir? Ayrıca - cihazı bir kez kapattığınızdan ve yeniden başlatma dışında herhangi bir işlem yapmadan önce iyi bir yedekleme yapmak için bağlanmayı denediğinizden emin olun.
bmike

Yanıtlar:


3

İCloud Drive veya başka bir uzak depolama cihazında saklanırlarsa, Sayfaları yeniden kurduğunuzda yeniden indirilirler. Bulut depolama alanında bulunmazlarsa, uygulama ile silinirler.

İOS 9 bu noktada biraz eski olduğundan, daha yeni iOS bir dosya uygulamasına sahiptir ve kaldırırken herhangi bir belgeyi silmemek için uygulama paketinde saklamak yerine tüm Sayfalarınızı ve iWork belgelerinizi dosya deposunda saklayabilmelisiniz. Sayfalar uygulaması.


Ne yazık ki, iOS 9, yaşlanan iPad 2 tarafından desteklenen en yüksek işletim sistemidir.
bjbk
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.