Açılırken görüntü slayt gösterisi hatası


1

OS X 10.13 içeren bir USB sürücüden bir imac önyükleme yapıyorum. Aşağıdaki iki resim arasında değişen ve hiçbir şeyi tutarlı bir şekilde taşımayan sonsuz bir slayt gösterisi alıyorum. Slayt gösterisini atlayabiliyorum, ancak slayt gösterisinin ne anlama geldiğini bilseydim daha çözülebilir olacağını düşündüğüm başka sorunlar yaşıyorum. Herhangi bir yardım takdir edilecektir.

enter image description here

enter image description here


1
Bağlanıp parça sayfanızı veya farenizi açmanızı istediğini düşünüyorum.
JBis

1
Resimler istenilen Dilden bağımsız olarak, sistemin bir klavyeye veya fareye bağlanamadığını bildirmek için. Üst çizimdeki ok, bir Apple Magic Klavyenin güç anahtarını nasıl açacağınızı göstermek içindir ve alt fotoğraf ise Apple Magic Magic'in gücünü nasıl açacağınızı göstermek içindir.
Doc G.

Teşekkürler Doktor G., sadece fare bağlı değil gibi görünüyor. Aslında daha önemli bir şey umuyordum, çünkü şimdi hâlâ başka meselelerim var, ama en azından bu mesaj için endişelenemiyorum.
Kyle

Yanıtlar:


1

Bu görüntülerin, bilgisayarın bir Magic Mouse'un altını gösterdiği anlaşılan birkaç Bluetooth cihazına bağlanmaya çalıştığını size hatırlatmak istediğinden eminim. Bunu yaparak sorunu çözebilmeniz gerekir. NVram sıfırlama Yeniden başlattıktan sonra, ekran son başlangıç ​​döngüsünde yandığında, tekrar önyüklenecek USB sürücünüzü seçmek için hemen "Seçenek" düğmesini basılı tutmanız gerekecektir. Ayrıca başlatmak zorunda kalabilirsiniz Güvenli Önyükleme Modu NVram sıfırlamadan önce. Bu işlemler, özellikle bir USB sürücüsünden önyükleme yaparken biraz zaman alabilir.


Cevabınız için teşekkürler. Bir bluetooth sorununun aksine, bir fare mesajı olmadığı gibi görünüyor; En azından geçici olarak bunu fareyle başlattığımda bir fare ile önyükleme yaparken mesajı alamadığım için kabul ediyorum.
Kyle
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.