iPhone SE - Hisse Senedi Uygulaması


2

Stoklar app grafiğini ekrandan kaldırmak için tekrar tekrar denedim. Bir grafiği görmek için bir kez yukarı kaydırdım ve şimdi grafiğin gitmesini sağlayamıyorum.

Ekteki ekran görüntüsündeki grafiği ekrandan çıkarmak için bulamıyorum.

Grafik alınırken hata yazan kısmı nasıl silebilir ya da gizleyebilirim ?


Farklı Sormaya Hoş Geldiniz :) Mevcut haliyle belirtildiği gibi sorunuz anlaşılabilir değil. Sorguyu açıkça belirtmek için düzenlemeyi düşünün . Ayrıca daha iyi anlaşılması için ekran görüntüleri eklemeyi düşünün. Açıkça anlama yeteneği olmadan, bir soru unclear what you are askingbayrakları çeker ve kapanabilir.
Nimesh Neema,

Uygulamayı zorla bırakmayı denediniz mi (Ana Sayfa düğmesine iki kez basın, daha sonra uygulamadan çıkmak için uygulamanın mini ekranında yukarı doğru kaydırın) ve ardından iPhone'u yeniden başlatmayı (Apple'ı görene kadar Ana ve üst düğmeleri basılı tutun) logo) ?
David

Sert sıfırlamayı denedim ve işe yaramadı. Zorla bırakma da işe yaramadı.
Cali_Ranger

Yanıtlar:


1

Denenmesi gereken bir şey birkaç hisse daha eklemek ve ardından grafik ekran dışı olmalıdır. Ayrıca, belirli bir dizine tıkladığınızda - uygun grafikle üstlenmelidir.

Tüm dizinler yanlışsa, bunları kaldırmanız ve uygulama ayarlarının bir şekilde karışık olup olmadığını görmek için neye ihtiyacınız olduğunu yeniden eklemeniz gerekebilir.

Bu uygulamayı tamamen silebilir ve yeniden kurabilirsiniz, bu yüzden denemek için son çare olarak bir tür.


Uygulamayı sildim, yeniden yükledim ve sahip olduğum endekslere bir sürü hisse daha eklendi, ancak grafik hala orada. Bir dizine tıkladığımda grafik doğru görünüyor.
Cali_Ranger
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.