Harici bir ekran ana olarak ayarlayın ve üzerinde her zaman uygulama değiştirici kullanıcı arabirimini görüntüleyin.


2

Mac'imin görünür olarak sağına konumlandırılmış bir harici ekran ayarlamak için birincil bir yol olup olmadığını merak ediyorum ve her zaman bu ekranda uygulama değiştirici UI Command+ Tab' yı göster .

Bahsedilen düzenlemeyi denedim (aşağıda gösterildiği gibi), ancak uygulama değiştirici hala MacBook Pro'nun yerleşik ekranında (solda) görünüyor; bu da hangi uygulamanın seçildiğini görmek için kafamı sola çevirmem gerekiyor.

desc

Gördüğünüz gibi, dış ekranda beyaz çubuğu (ana ekranı tanımlaması gereken) yerleştirdim - ancak bu davranışa saygı duyulmuyor. Amaçlanan davranışı elde etmek için sistemimi nasıl yapılandırabilirim?

MacOS Sierra 10.12.6 çalıştıran bir MacBook Pro kullanıyorum.

Yanıtlar:


1

Birincil ekran doğru yapılandırılmış. Uygulamanın değiştirici, harici ekranda gösterilmesi gereken sadece dock eğer değil otomatik gizlemek ve göstermek için ayarlanır, ve her zaman ekranda görünür.

Sistem Tercihleri ​​→ Dock altında Dock'u otomatik olarak gizleyip göstermediğinizden emin olun . Etkinse, ayarı seçip yeniden işaretleyerek ayarı değiştirin.

Dock'u gizli tutmak ve yalnızca fare işaretçisini Dock'u barındıran kenara dokunduğunda göstermek isterseniz, uygulama değiştirici Dock'u en son gösteren ekranda gösterilecektir . Bu nedenle, uygulamayı ana ekranınızda (harici, görünür sağda) göstermek için fare işaretçisini Dock'un kenarına getirin, anlık görüntüleyin ve ardından uygulama değiştiriciyi klavye kısayolu Command+ ile kullanın Tab.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.