Profil Yöneticisi'ni mobil cihaz yönetimi (MDM) servisi olarak kullanarak iOS nasıl güncellenir?


2

Profil Yöneticisi'ni mobil cihaz yönetimi (MDM) hizmeti olarak kullanarak iPad'ler için iOS sürümünü uzaktan güncellemenin bir yolunu bulamıyorum. Tüm cihazlar Apple'ın DEP programına kaydedilir.

Güncellemeleri Yükle'yi seçebilirim, iOS 12'yi seçip Yükle'ye basabilirim, ancak bu iOS 12'yi yüklemez. İPad'ler iOS 12'yi indirecek ancak yüklenmeyecektir. Kurulumu başlatmak için iPad kasalarını açmam ve iPad'leri kullanmaya başlamam gerekiyor. Bunu yüzlerce iPad için yapmak çok acı verici.


Hey @ JPX bu soruna bir çözüm buldunuz mu? Aynı konuda mücadele ediyorum. Profil Yöneticisi aracılığıyla iOS Güncellemesini tetikleyebilirim, ancak yalnızca Güncellemeyi indirecek ancak kurmayacaktır. Henüz bir çözüm bulamadım.
Cimoe

Merhaba @Cimoe. Hayır bir çözüm bulamadım. USB bağlantısı olan şarj arabalarımız vardır, böylece iPad'leri güncellemek için MAC dizüstü bilgisayarını kullanabilirsiniz, ancak iPad'ler varsayılan olarak bu dizüstü bilgisayara güvenmez. Belki güven profilini MDM aracılığıyla yükleyebilirsin.
JPX
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.