3. bir partiden 'yeni' bir iPhone 8 satın aldı; Etkinleştirmeye çalıştığımda, Sprint zaten etkin olduğunu / sözleşme kapsamında olduğunu bildirdi


1

İPhone 8, orijinal ambalajında ​​hala yeni bir ürün haline geldi, ancak Sprint tarafından telefonun zaten etkinleştirildiğini ve Gelecek 18 ay boyunca sözleşme yapıldı. Paypal aracılığıyla soruşturma ve neyse ki paramı iade eden bir iddia / itirazda bulundum. Ancak şimdi kendime aktive edemediğim yepyeni bir telefonum var; Ne yapabilirim??


sözleşme için Sprint'i kim ödüyor?
Buscar웃

Merhaba. Sanırım kimse yok; Telefonu eBay'deki bir adamdan aldım. hala fabrika mühürlü geldi. Geçerli Sprint hesabıma eklemek için Sprint'i aradım & amp; Ona IMEI # verdiğimde, CSR bana telefonun zaten bir başkasının hesabında aktif olduğunu ve kendisine atanmış bir telefon numarasının olduğunu söyledi. Ona bunun nasıl olmuş olabileceğini sordum. Sprint'in iPhone 8’de özel bir özelliği olduğunu söyledi (8 $ / ay için bir tane al). 'muhtemelen kredilerini umursamayan biri' telefonu bu şekilde almıştı, sonra bana nakit olarak aldı. telefon / serv için asla ödeme yapmaz. Öneriler?
Brooke

telefon kilitli değil mi? Sprint şimdi sizi kullanıcı olarak aktive edecek ve sözleşmeyi ödeyecek mi? Bu arada adam ebay'a rapor verdi, böylece artık daha yeni bir şey satacak.
Buscar웃

Aslında telefonu kutudan hiç çıkarmadım. Sprint bana sözleşme kapsamında olduğunu söyledikten sonra (gelecek 18 ay boyunca), kendim için aktif hale getiremeyeceğimi söylediler. EBay hakkında olumsuz geri bildirim bıraktım (sahte satıcı olduğunu söyledi) ve ayrıca PayPal ile bir anlaşmazlık sundum (ve kazandım) ve bana ödediğim tüm parayı nezaketinde iade ettiler. Sence şimdi ne yapmalıyım? Kutuda yepyeni bir telefonum var. Görünüşe göre onunla hiçbir şey yapamam.
Brooke

Sorunuza cevap vermediysem özür dilerim; Bu siteye yeniyim & amp; kilitli / kilitsiz cep telefonları hakkında çok sınırlı bilgiye sahipler. Sprint'in (muhtemelen zaten vardır) telefonun hizmetini durduracağını varsaymak isterdim, ancak durum buysa, bundan sonra ne olacağını bilmiyorum. Tekrar sormak için Sprint'i arayacaktım ama onlar bugünlerde çok yetersizler; sizi en basit sorun için 3 saat boyunca telefonda tutarlar ve düzenli olarak ürünlerle beslenir ve değiştirirler. hizmetleri (en azından son birkaç yıldaki deneyimim buydu ve 1998'den beri onlarla birlikteyim).
Brooke
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.