Eğitim Kampı Mac resmini bulamıyor


1

512 GB depolama alanına sahip 2015 15 "MacBook Pro kullanıyorum. Çok hızlı bir şekilde gerçekleşen birkaç sorun var, bu yüzden size tam bir zaman çizelgesi vereceğim:

  1. MacOS'a giriş yaptım.

  2. Caps Lock'un açık olduğunu ve yanıt vermediğini fark ettim; o ve q arasındaki harf ile aynı şey.

  3. Panikledim. Windows'a giriş yaptım (Boot Camp kullanarak).

  4. Aynı şey tekrarlar.

  5. Şimdi macOS'a geri dönmeye çalıştığımda (kullanılmış seçenek , Windows'ta Boot Camp kullandım, diski tamir etmek için kurtarma modunu bile denedim,) Windows'a önyüklerim ve Boot Camp'te Mac görüntüsü yok.

MacOS Mojave'ye yükselttim. 150 GB'ı Windows'a ve 350'si macOS'a ayırdım. Windows'ta depolamayı gördüğümde sadece 465 GB gösteriyor. Ne yapacağımı bilemiyorum.

Time Machine kullanmıyorum.

Yanıtlar:


0

Bunu tekrar yapmak için, kurtarma bölümüne önyükleme yapabiliyor musunuz? (Tutarken yeniden başlatmayı deneyin komuta + r anahtarlar). Değilse, Boot Camp'i kullanarak Hedef Disk Modunda önyüklemeyi deneyin ve ardından kurtarma bölümüne önyüklemeyi deneyin.

Bir kez, kullanmayı dene diskutil sürücünün işlevsel olup olmadığını görmek için.

Temel olarak, (kurtarma bölümündeyken) Terminal'i başlatın ve yazın diskutil list. Size mevcut disklerin bir listesini verecektir. Hangi listeyi tanımlayabileceğimi görmek için lütfen o listeyi veya o listeyle ekranınızın bir resmini ekleyin disk#s# macOS'a / onarım / yeniden yükleme yapmanız gerekir.

Ancak, eğer şanslıysanız, Hedef Disk Kipine ve daha sonra kurtarma bölümüne önyükleme yapmak bunu çözecektir.

Caps Lock'a ve "o ve q arasındaki anahtar" (bunun ne olduğunu bilmiyorum) cevap vermiyordu, klavyeyle ilgili bir sorun olabilir, kontrol etmeden gerçekten bir şey bilmiyorum .

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.