Macbook Air'e yeni bir Mojave kopyası nasıl kurulur?


2

Option + Command + R yaptığımda, çeşitli seçeneklerle karşılaşıyorum. Bu seçeneklerden biri, Mojave'i önceden var olan bir görüntüden yeniden yüklemektir. Bu görüntüyü kullanmak istemiyorum, bunun yerine yeni bir görüntüden yüklemek istiyorum.

Nedense dizüstü bilgisayarda oturum açamıyorum. Option'ı Command + R yöntemini kullanarak görüntüyü USB sürücüye yüklemek, USB portuna yerleştirmek ve yüklemek için bir yol var mı?


Sunulan diğer seçenekler nelerdir?
Allan

Daha da iyisi, başka bir bilgisayara erişiminiz varsa: önyüklenebilir kurulum USB sürücüsü oluşturun (İnternet Kurtarma'dan daha hızlı): support.apple.com/en-gb/HT201372
Redarm

Hey @Redarm Başka bir Mac'e erişimim yok .. ve bulduğum tüm talimatlar Mojave'yi App Store'dan indirmem gerektiğini gösteriyor.
Mike Marks

For some reason I cannot log in to the laptop? OSX’in yeniden kurulması sorunu çözmeyecektir.
Buscar웃

Öncelikle, Farklı Sormaya Hoş Geldiniz! :) Şu anda, sorunuzu okuduğumda ne sorduğunuzu tamamen net değil. Başlığınız bir soru sorar (bir dizi olası cevap vardır). Option'ı Command + R yöntemini kullanarak görüntüyü USB sürücüye yüklemek, USB portuna yerleştirmek ve yüklemek için bir yol var mı? başka bir (daha spesifik) soru. Sadece macOS Mojave yüklemek için seçeneklerin olup olmadığını mı yoksa belirli bir şekilde mi sormak istediğinizi netleştirmek için soruyu düzenleyebilir misiniz?
Monomeeth

Yanıtlar:


3

İçine açtıktan sonra İnternet kurtarma başlangıçta aşağıdaki tuş kombinasyonuyla:

seçenek + komuta + R,

... 'Disk Yardımcı Programı' na gidin ve diski silin macOS Utilities Menu

Diski sildikten sonra 'MacOS'u yeniden yükle' seçeneğini kullanarak macOS yüklemeye devam edebilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.