iPhone tekrar tekrar eski aile Apple ID ile giriş yapmamı istedi


3

Telefonumu her kullandığımda gösterilen mesaj ekranda beliriyor. Gösterilen Apple kimliği benim değil, babamın. İPhone'umun her yerinde kendi Apple kimliğimle oturum açtım, bu yüzden neden babamın şifresini istediğini bilmiyorum?

Babam, eskiden olmasına rağmen artık aile planımın bir parçası değil. Sormayı bırakmasını nasıl sağlayabilirim?

Yanıtlar:


5

Yüklenen her uygulama, onu satın alan hesabı hatırlar. Bunun olası nedeni, satın alma makbuzunu güncellemek veya çalıştırmak ve doğrulamak isteyen bir veya daha fazla uygulama (ücretsiz uygulamalar bile satın alındı ​​ve makbuz alın).

  • Bu uygulamaları sildikten sonra, App Store hesabında oturum açan bir cihazdan uygulamaları yeniden indirmeniz gerekir, satın alma işlemine ilk başta katılanın tersine şifreyi girmek istersiniz.

Emin değilseniz - sağlam bir yedekleme yapabilir (belki iTunes'a ve iCloud'a) ve ardından satın alma geçmişinizden geri alabileceğinizi bildiğiniz uygulamaları silebilirsiniz; Baştan sona.

Şimdi sorun gidermek için sadece belirsiz olanlarla kaldı. Her birini öğrendikten sonra - her şeyi geri almak ve ardından suçluları cerrahi olarak kaldırmak için ana yedeklemenizden silin ve geri yükleyin.

Çok iş, ama geçmişte bunu bu şekilde çözdüm. Mac App, iTunes, iBooks ve iOS mağazalarında bu şekilde çalışır ...


2
Babanızın satın aldığı uygulamaları tekrar satın almanız gerekecek.
historystamp
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.