Arama ve indirme için AppStore API?


2

Hem arama hem de (anahtar kelimeler kullanarak) arama yapmama ve uygulamaları indirmeme olanak sağlayan resmi ya da üçüncü taraf bir AppStore API arıyorum. Gibi ücretsiz uygulamalar, indirme:

Mevcut bir üçüncü taraf Google Play Resmi olmayan Python API'sı var, ancak AppStore için böyle bir şey (tercihen Python'da) var mı?

Yanıtlar:


1

İOS App Store'da arama yapmak için resmi bir API yok. Ayrıca, iTunes 12.7'den başlayarak, Apple, Mac / PC'de iOS uygulamalarına göz atma, arama yapma ve indirme özelliğini kaldırmıştır.

Genel kullanıcıların uygulamaları indirip yüklemelerinin tek resmi yolu, doğrudan App Store aracılığıyla doğrudan bir iOS cihazıdır. Bu, cihaz türüne ve özelliklerine bağlı olarak yüklü uygulama paketi boyutunu optimize etmeye yönelik bir adım olarak yapılır.

Geçtiğiniz ve bazı ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamadığını görebileceğiniz resmi bir iTunes Arama API'sı (uygulamalar için çok sınırlı bir destek) var:


Cevabınız için teşekkür ederim. Sağladığınız bağlantıda software, entitysatırın bölümü, yalnızca software, iPadSoftware, macSoftwaregenel iOS API'sinin varlığını etkili biçimde dışlayan kuralların olduğunu belirtir .
KaanTheGuru
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.