iPod touch geri yükleme ekranında sıkışmış


2

İPod touch'ım (2G 32GB iOS 4.1) bu ekranda sıkıştı

Update or restore

(görüntüden iPhone geri yükleme yardımcısı sayfası ). Sanırım bu iTunes ile senkronize etmem gerektiği anlamına geliyor, ancak ne yazık ki denediğimde

iTunes could not connect to the iPod because it is locked with a passcode. You must enter your passcode on the iPod before it can be used with iTunes.

Şifreyi girmem mümkün değil ve (görebildiğim kadarıyla) aygıtı bir şekilde iTunes'a bağlamadan sıfırlayabilmemin imkanı yok.

Bu sayfadaki sorun giderme adımlarını boşuna boşuna takip ettim ve orada hiçbir şifre yok. Bunu her zamanki senkronizasyon bilgisayarında ve dizüstü bilgisayarımda denedim. Eski bir cihaz olduğundan ve artık yan düğmelerin hiçbiri çalışmadığından, gücü kapatıp / sıfırlayamayacağım, ancak pilin bitmesine izin vermeye çalışarak boşuna boşuna çalışmayı denedim. Takvim senkronizasyonum için iTunes senkronizasyon görüntüsü üzerindeki açılır pencereleri hala görüyorum. Tuş takımı varmış gibi yapmayı ve şifremi girmeyi denedim ama şanssız kaldım.

Bu ekran ne anlama geliyor? Parola nedeniyle bağlanmamasına rağmen iTunes'taki yazılımı zorla sıfırlamanın bir yolu var mı veya yazılımı dışardan iTunes'dan sıfırlayabilmemin bir yolu var mı? (Apple destek web sitesinde veya el kitaplarında hiçbir şey bulamıyorum.)


gördüm MacRumors'da bu konu aynı sorunu olan; iPod'u sıfırlayarak sabitlenmiş gibi geliyor. Üst düğmem kırıldı, bu yüzden bunu yapamam, ama aynı şeyi yapacağını ve işe yaramadığını düşündüm. Ayrıca Bu forum Apple forumlarında ama orada çözüm yok: sadece ertesi gün geri yükleme çalıştı, oysa ben o kadar ileri gidemiyorum.

Yanıtlar:


2

Ana sayfa düğmesi hala çalışıyor gibi geliyor; iTunes'un sizin için iPod'u kurtarması için ihtiyacınız olan tek düğme bu. İPod'un kurtarılmasının tüm verilerini tamamen sileceğini unutmayın.

Bunu, bundan daha kötü durumda olduğuna inandığım bir iPhone ile denedim ve işe yaradı. Benim durumumda telefonum Apple logosunu asla geçemedi ve kısa bir süre sonra kapanacaktı. Bir sabit disk restorasyon şirketi bile verilere erişemedi, ancak iTunes aracılığıyla kurtarma işlemi işe yaradı, bu yüzden umut var.

Apple bunu çağırıyor kurtarma Modu .

Yapmanız gereken tek şey, PC'ye bağlarken iPod üzerindeki ana düğmeyi basılı tutmak. iTunes, kurtarma modunda bir iPod tespit etmeli ve cihazı kurtarmanıza izin vermelidir (bu, tüm verileri tamamen siler).


Teşekkürler - Evde tutma kurtarma modunu bilmiyordum. Ancak açılış eylemi gibi gözüküyor ve bozuk bir üst düğmeyle kapatamıyorum. Bu, düz olarak çalıştırmam gerekecek ve talimatlarda on dakikalık bir ilk kurşuna ilişkin mermi hakkında şaka yaptıklarını umuyorum: - / Şu anda bulunduğu durumdan çalışmak için kurtarma modunu alamıyorum.
Rup

1
Woohoo! Doldurulurken ana düğmeyi dört dakika basılı tutmak zorunda kaldım ve iTunes birlikte harekete geçti, ancak şimdi başarıyla restore edildi ve tekrar kullanılabilir. Tekrar teşekkürler, çok takdir etmek.
Rup
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.