SMS mesajı aldığımda iphone'umun beni bilgilendirmeye çalışma sayısını nasıl değiştirebilirim?


2

Bir SMS mesajı aldığımda telefonumun bana 'ping' etme sayısını değiştirmek istiyorum.

İki kişinin yeterli olduğuna ve görsel göstergelerin olmayacağına kim karar verdiğinden emin değilim, ancak en azından bana bir mesajım olduğunu söylemeye çalıştığı sayıları değiştirmek istiyorum.

Yanıtlar:


3

Ayarlar > Bildirimler > Mesajlar bölümüne gidebilir ve Uyarıyı Tekrarla seçeneğini Asla olarak değiştirebilirsiniz . Bu sizi iki kere rahatsız etmekten alıkoyacak!


Her ne kadar uyarı sayısını ve aradaki süreyi ayarlayabileceğimi umuyordum (yanıt verene kadar her 15 dakikada bir denemeye devam et), Apple'ın izin verdiği tek seçenek bu olduğunu tahmin ediyorum.
Kevin,

Ne yazık ki evet.
Matt Love

0

Bu şimdi yeni IOS 5.1 ile güncellendi

Şimdi Ayarlar> Bildirimler> Mesajlar bölümüne gidebilirsiniz.

Artık burada birkaç seçeneğiniz var. "Göster" düğmesini tıklarsanız, telefonun hiçbir şeye cevap vermemeniz durumunda kaç tane mesaj göstermesini istediğinizi seçmenize izin verir, seçenekler 1, 5 ve 10'dur.

Ayrıca "Uyarı Stili" de var. Bu, sorduğunuz "Görsel Gösterge" dir, ancak bu gösterge IPhone'un kilidinin açık olduğu ve onunla bir şey yaptığınız içindir. Bunu Yok olarak ayarlayabilirsiniz (gösterge yok); Ekranın üstünde görünen afişler (mesajı kimin gönderdiğini ve asıl mesajın ilk satırının bir bölümünü gösterir), mesaja gitmek için tıklamanız yeterlidir; ve Uyarılar (mesajı kimin gönderdiğini, yaklaşık 3 satır metin olduğunu söyler ve reddetme veya cevaplamalarını ister) {Not: Uyarılar etkinleştirildiğinde, çalışmanıza devam etmeden önce reddetmeniz veya yanıtlamanız gerekir}

Diğer seçenekler:

"Rozet Uygulaması Simgesi"> açık / kapalı

"Önizlemeyi Göster"> açık / kapalı

Aradığınız, "Uyarıyı Tekrarla"> Asla (bu asla TEKRAR DEĞİL, mesajı aldığınızda hala çalacaktır), Bir Kez (yine, bu tam olarak bir kez tekrarlanacaktır), iki kez, 3 kez, 5 kez ve 10 kez. Ne yazık ki, Apple 2 dakikalık aralıklarla zorlar ve bunu değiştirmenize izin vermez.

Ve son olarak, son seçenek, "Kilit Ekranında Göster"> açık / kapalı


Bu 5.1'de gerçekten yeni mi?
segiddins,

Daha yeni, 5.1 gün önce indirdim, bu yüzden cevabımı yazarken kontrol ediyordum.
Kristy Semini

Yani 5.0'da olmadığından emin misin? 5.0.1'deyim ve bu seçeneklere sahip olduğumu hatırla.
segiddins,

Vardı, ancak soruyu soran kişi fark etmedi ya da IOS 5'e sahip değildi, bu yüzden açıklamamda en yeni yazılımı kullanmaya karar verdim.
Kristy Semini

Ah tamam. Bana uyar.
segiddins, 21.02

0

İOS 7'de

Settings > Notification Center > Messages > Repeat Alerts

Ayarı "Bir kez" ila "Hiçbir zaman" olarak değiştirin


-1

İşte iPhone'larda tekrarlanan uyarıların sayısını nasıl değiştireceğinize dair hızlı ve anlaşılması kolay bir GIF öğreticisi. Sadece birinin görselliğe ihtiyacı olması durumunda:

http://giftutors.com/blog/change-repeat-settings-alerts/

Temel olarak, gidin: Ayarlar> Bildirimler> Mesajlar> Uyarıları Tekrarla> Hiçbir Zaman Seçin (hiç bir zaman tekrarlanan bildirimler için)

NOT: Bu, iOS 8 içindir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.