İOS uygulamalarını silerek Macbook Air'deki alanı yeniden alabilir miyim?


1

Macbook Air'de alan yetersiz kalmaya başladı. Satın aldığım herhangi bir uygulamayı istediğim zaman iPhone'uma indirebildiğim için, onlara ihtiyacım yok veya Macbook Air'de istemiyorum. Zaten iphone üzerinde senkronize etmiyorlar. Onları Macbook Air'den silebilir miyim?

Yanıtlar:


0

Evet - iOS uygulamalarını iTunes'dan silin ve uygulamaları o bilgisayarla senkronize etmediğiniz sürece geri aktarılmazlar.

Verileriniz yine de yedeklenecek, ancak uygulamaların kendisi korunmayacak.


0

İPhone ile senkronize etmediğiniz sürece onları silebilirsiniz. Daha önce tam yedekleme almanızı tavsiye ederim. Ayrıca, yeni satın alımların otomatik indirilmesini devre dışı bıraktığınızdan emin olun.

Bir uygulamayı silmek, aynı zamanda silinmiş ve Apple App Store'dan kaldırılmışsa, iPhone'unuza tekrar yüklemenizi engelleyebilir .


Bir uygulamanın mağazadan tamamen çıkarıldığını görmedim, böylece satın alan kullanıcılar daha sonra yeniden indiremezler. Tabii ki, çoğu satıştan çekildi, ama sonsuza dek gerçekten batmış olanları duymayı çok isterim. Bu durumda bir Time Machine veya IPA dosyalarının başka bir yedeğinin olmaması kesinlikle bir risktir. Apple kesinlikle tarif ettiğiniz gibi şeyler çekebilirdi.
bmike

@bmike VLC bir örnek
Vlad
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.