İPad'de bir e-posta grubu oluşturun - Mac dahil değil


2

Bu soruya burada veya başka bir yerde bir cevap bulamıyorum, işte böyle. Bir iPad kullanarak okul tabanlı e-posta listelerini korumak isteyen bir arkadaşım var. Bu amaçla herhangi bir bilgisayar kullanmıyor ve bu şekilde kalmasını istiyor. Sosyal aktiviteler düzenleyen ve okul topluluğundaki gönüllülerden biri olarak, bir grup insana bir e-posta göndermek genellikle gereklidir. Gruplar tipik olarak üç ila 20 kişi arasındadır - "3. sınıf anneleri koşu grubu" veya "sınıf gönüllüleri" olarak düşünün.

İdeal olarak gruplar

  • iPad'de mevcut Rehber'den Rehber üzerinden oluşturulabilir
  • Tüm dağıtım listesini Kime: satırında göstermeden e-posta gönder
  • alıcıları kolayca ekleyin ya da kaldırın

Majordomo (öz-abone ol, liste özeti vb.) Gibi yazılımların sağladığı grup özellikleri, burada istediklerimizin biraz ötesinde. Kişilerin bir liste oluşturmasını ve her bir e-postaya çok büyük bir Kime: satırı eklemeden kolayca bir e-posta göndermesini nasıl göremiyorum. Kimse, e-postalarının maruz kalması konusunda paranoyak değil ama en iyi uygulama gibi görünüyor, her zaman herkesin "komik" resimli e-posta listesinde olmasını istediğini düşünen biri var, bazı adresler kurumsal olacak ve bu tür sorunlara neden olabilir alıcı için.

Önerebileceğiniz ücretsiz veya ücretli bir uygulama varsa sorun yoktur, kullanım kolaylığı bir numaralı gerekliliktir.

Yanıtlar:


3

Tek bir kişiyi kullanacağınız gibi, e-posta göndermek için herhangi bir uygulamadan kullanabileceğiniz adres gruplarınızda kişi grupları oluşturmanıza izin veren, SADECE mağazada bulunan benzersiz "MailShot Pro" uygulamamızı önerebilir miyim?

Tam olarak tanımladığınız şey için onu kullanan on binlerce kullanıcımız var

  • Kişi grubunu Bcc hattına ekleyerek gizliliği koruyabilirsiniz.
  • Grubu MailShot uygulamasında kalıcı olarak veya bir e-posta göndermeden hemen önce (yalnızca e-postayı Taslaklardan kaydederek ve alarak) düzenleyebilirsiniz.
  • Ayrıca, iCloud temas paylaşımını kullanarak grupları birden fazla cihaz arasında paylaşabilirsiniz.

http://itunes.apple.com/us/app/mailshot-pro-group-email-done/id445996226?ls=1&mt=8 . (Ücretsiz deneme sürümü de mevcuttur.)

Peter

Çözülebilir Uygulamalar

Tam Açıklama: Ben MailShot geliştiricisiyim ve satışından faydalanacaksınız, ancak siz de :)


Mailshot'a kendi cevabımı hazırlarken baktım ve adres defteriyle nasıl etkileşime geçtiği ve bir Mailshot sunucusunun herhangi bir şekilde dahil olup olmadığı konusunda biraz karıştı. Ayrıntılı olabilir misiniz? Ayrıca, özel verilere ulaşma konusundaki endişeler ışığında, Mailshot'un açıkça belirtilen bir gizlilik politikası var mı? Teşekkür ederim!
jaberg

Teşekkürler Peter, her zaman kendi uygulamasıyla gurur duyan bir geliştiriciden haber almaktan mutluluk duyarız. Bir bakacağım.
Adam Eberbach

@ Jasberg, sorunuz için teşekkürler. Hiçbir sunucu dahil değildir, MailShot Pro, cihazınızın adres defterinde sizin için özel grup kişileri oluşturur. Kişisel bilgilerinize erişimimiz yok. Başka sorularınız varsa lütfen <at> solubleapps.com desteğini bana bildirin. Her zaman yardım etmekten mutlu olurum.
Peter Johnson,

merhaba Adam, havalı, lütfen bize nasıl gittiğini bize bildir ve herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, iletişime geç.
Peter Johnson,

@Jaberg, çok farklı şekillerde çalışsalar bile, başka bir uygulama için yaptığınız gibi gizliliği korumak için bir MailShot grubu kişisini Bcc hattına bağlayabilirsiniz.
Peter Johnson,

2

Bunun kesinlikle bir iOS uygulaması olmadığını biliyorum, ancak önerim posta listelerinde Google Grupları kullanmak olacak . Acil ve geniş aile için birkaç tane kurdum ve çok iyi çalışıyorlar. Gruptaki herkese e-posta göndermek, grubu kurarken seçtiğiniz @ googlegroups.com e-posta adresine göndermek kadar basit, ve alıcıların e-posta adresleri doğal olarak @ googlegroups.com e-posta adresine gönderildi. özel tuttu.

İnsanları eklemek veya kaldırmak istiyorsa, yönetim web tabanlıdır (Mobil Safari'de kolayca yapılabilir), ancak Google Gruplarını kullanmanın avantajı, kişilerin gruba kendilerini ekleyebilecekleri veya kaldırabilecekleri şekilde yapılandırmasıdır. Bunu yapmakla uğraşmak zorunda değilsin.


2

En kolay çözüm, Group Email gibi bir uygulamayı satın almak olabilir ! Uygulamayla ilgili deneyimim yok, ancak App Store'da iyi bir puan aldı.

Grup üyelerinin e-posta adreslerini gizli tutmak için kullandığım bir püf noktası: Kime: alanına kendi e-posta adresimi ve grup adreslerini BCC'ye koydum:

Ne yazık ki, iOS Posta (? Henüz) bunlardan faydalanmak için bir yol sağlamaz ama oluşturup yönetebilirsiniz İletişim kullanarak iPad'inizde grupları Bento , Filemaker basit bir veritabanı çözümü.

(Neden Apple, Mail.app’i gruplarla çalışacak şekilde güncellerse, grupları düzenlemek ve bu açıklamayı yapmak için bir yol sağlayacağından şüpheleniyorum?)

Bento Rehber çekirdek verilerini otomatik olarak okur ve bir Adres Defteri kütüphanesi oluşturur . Önceden tanımlanmış olan herhangi bir grup ( Mac'teki Adres Defteri'nde ) koleksiyon olarak eklenecek ve bir grubun parçası olan kişiler bu koleksiyona eklenecektir. (Bir kayıt birden fazla koleksiyonun parçası olabilir).

Koleksiyona ekleyerek gruba yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Yeni bir koleksiyon ekleyerek yeni gruplar oluşturabilirsiniz. Bento çekirdek verileri Rehber ile paylaşıyor, bu yüzden bu koleksiyonlar sırayla iOS Contacts.app'da gruplar halinde görüntüleniyor, ancak bunları görmek için Rehber'den manuel olarak çıkmanız ve yeniden açmanız gerekebilir.

Bento Adres Defteri kütüphanesi ve Koleksiyonlar ekran görüntüsü


0

En kolay yol: Dolphin tarayıcısını kullanın ve www.icloud.com adresinde oturum açın.

Orada, kişilerinize erişebilir ve orada bir grup oluşturabilir ve kişileri gruba taşıyabilirsiniz. İCloud, bunu iPad kişileri ile senkronize eder.


1
Neden Dolphin tarayıcısı? Safari, Dolphin'in önlediği bir sihir yapar mı?
Adam Eberbach
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.