İPad'de video nasıl gizlenir?


1

Yani Walking Dead 1. sezon memnuniyetle karşılanan bir hediyedi, The Sopranos değil ama fena değil. Ama bu oldukça grafik. Birkaç yüz saatlik Sol 4 Ölü 2 ile umrumda değil ama bunun çocuklar için uygun olduğunu sanmıyorum.

Seçili videoyu veya ideal olarak iTunes'taki bir gösterinin tüm bölümlerini gizlemenin bir yolu var mı?

Bunu başarmak, video oynatmak ve izlemek için hala iyi olan, bunu başarmak için üçüncü taraf uygulamaları var mı? Ben çizgileri boyunca düşünüyorum Comic Coşkusu çizgi roman için harika bir iş çıkarıyor - iTunes senkronizasyonunu sürükleyip bırakın, harika organizasyon araçları vb. Aradaki fark, eğer büyük oğul oyundan uzaklaşırsa, uygulamama oynayabileceğini söyledim, fazladan bir şifre olmadan videoların ya oynanamaz veya hiç görünmüyor.

İTunes'u devre dışı bırakmak bir seçenek değildir, çünkü bazen iPad'i teslim etmek isteyeceğim, böylece tamam bir video izleyebilecektim. Bu nedenle, genel Ebeveyn Denetimleri seçenekleri gerçekten işe yaramaz.

Yanıtlar:


3

Bunun kesinlikle üçüncü taraf uygulama bölgesi olduğunu hissediyorum. İhtiyaçlarınızı iyi karşılayan biri OPlayer HD (Evrensel bir İkili, iPad'e özgü değil), esas olarak, birkaç çok dikkat çeken ihmali olan, içeriği parola koruma özelliği sayesinde:

  1. İTunes'daki 'herkes için güvenli' videoları yerleştirin, senkronize edin ve videolar için oynatıcıyı kullanın.

  2. Kısıtlanmış videoları uygulamaya dahil etmek için OPlayer'ın senkronizasyon mekanizmalarını (iTunes Document Sync, WiFi Transferi vb.) Kullanın ve ardından şifreyi koruyun.

Öncelikle, OPlayer'ın basit bir pin / parola desteklemediğini, bunun yerine bir parola yazmak için tam bir klavyeniz olduğunu unutmayın. (Parolanızı her zaman basit bir pin haline getirebilirsiniz, sadece giriş arayüzünün tam bir klavyeyi kullandığını ve "on tuş" rakam modunu kullandığını belirtiyorum.)

İkinci olarak, OPlayer'in şifresinin WHOLE uygulamasını koruduğunu unutmayın. Sadece belirli videolar değil. Bu yüzden videoları yerleşik oynatıcı / iTunes'un barındırdığı videolar ve özellikle OPlayer arasında paylaştırmanızı öneriyorum.

Son olarak, ve belki de en can sıkıcı biçimde, OPlayer'ı kullanarak işiniz bittiğinde, ev düğmesine kesinlikle iki kez dokunmanız gerekir OPlayer'ı manuel olarak kapatın İşin bitince Uygulama hiç çalışıyorsa, "askıya alınmış" bile olsa, uygulamaya geri döndüğünüzde şifre sormanız istenmeyecektir.


Harika - Zombie içeriğini zaten iTunes'da bırakmayacaktım çünkü onları Apple TV'de izlemelerini de istemiyorum. Şuna bir göz atacağım. Uygulamayı öldürme zorunluluğu olsa da, talihsiz 1Password gibi uygulamaların yeniden kimlik doğrulaması gerektirebileceğini biliyoruz.
Adam Eberbach

1Password, Nane, LastPass, gerçekten. Ayrıca OPlayer’dan daha iyi davranan birçok uygulamam var. Belki sen (önce ara!) Sonra istemek Geliştirici (ler) den?
Jason Salaz
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.