Bazı parçaların iPod'a gitmesini nasıl önleyebilirim?


3

İTunes'daki kitaplıktan albümleri sürükleyerek iPod'uma elle müzik koydum. Bazı albümlerde, tüm parçaların iPod'a kopyalanmasını istemiyorum - örneğin sesli yorumlar ve iletişim parçaları. Bu parçaları iTunes arşivimden silmek yerine, albüm yerleştirdiğimde belirli parçaların iPod'a kopyalanmasını nasıl önleyebilirim?

Yanıtlar:


6

Şarkıları yalnızca onay kutusuyla bir veya daha fazla iOS cihazıyla senkronize edebileceğiniz ayarı seviyorum.

iTunes - Yalnızca işaretli şarkıları ve videoları senkronize et

Şarkıların listesini listeye, türe göre veya bulduğunuz şekilde ve seçimi bir senkronizasyon sırasında cihazınıza normal olarak yükleyebilecek bir çalma listesinde veya dahi karışımında olsalar bile, seçimi kaldırın, iTunes işaretli olmayan şarkıları bastırır.


2
Bu müthiş oku çizmek için ne kullandın?
Moshe

1
Skitch - App Store'da - ücretsiz
bmike

Ah, işte bu.
Moshe

Hmmm - bu seçenek benim için gri. Belki de "Müzik Senk." Seçili olmadığım için? (Sadece istediğim şeyleri sürüklerim.)
KatieK

Bu harika bir gözlem. Gerçekten bunu hiç denemedim. Her iki senkronizasyon müziğine de sahip olabilirsiniz (ancak senkronize edilecek çalma listesini seçemezsiniz) ve tercih ettiğiniz yöntemi hala koruyabilirsiniz. Başkalarına yardımcı olabileceğini düşünüyorsanız, bu davayı ele almak için cevabımı düzenlemek için çekinmeyin.
bmike

2

bmike'ın cevabı doğrudur; alternatif olarak, ⌘ cmdkopyalamak istemediğiniz parçaları tıklarken albümü seçip basılı tutabilirsiniz . Ardından, seçili olanları iPod'a sürükleyin.


Güzel bonus cevabı! El ile ekleme her zaman unutuyorum ve bu seçim araçları ve sürükle / bırak güzel bir kombinasyonudur.
bmike
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.