Mail.app'den iletilerin toplu iletilmesi nasıl yapılır


2

İşyerindeki bir Outlook hesabından OS X Mail'ime posta gönderiliyor. Postalarımı doğrudan Mail.app'den yanıtlamak için Mac'imi kullanıyorum ve şimdi gönderilen tüm postalarımı Mail'den Outlook hesabımı dosyalamak için iletmek istiyorum.

Bunu yapıp tüm mesajları tek tek iletmekten daha kolay bir yolu var mı? Tüm mesajları ayrı tutmak istiyorum.

Yanıtlar:


1

E-postalarda işlem yapmak için Mail.app tercihlerinde Kurallar belirleyebilirsiniz. Ne çalışması gerekir böyle yapılandırılmış bir kuraldır:

enter image description here

Sadece: to: alanını tüm e-postaları alması gereken hesapla doldurmanız gerekir.

Diğer bir seçenek de postaları kaynaktan iletmektir. Kaynak iCloud ise, Tüm mesajları otomatik olarak yönlendir . Gmail kullanıyorsanız, Gmail de yapabilir.


Cevabınız için teşekkürler Adam, bu soruyu mükemmel cevaplıyor, bu da beni çok kötü yazdığımı fark etmemi sağlıyor. Bu düzenlemeye sahip olduğumu açıkça belirtmeliydim: iş görünümleri (işyerinde bilgisayardaki), Mail.app tarafından alınan gmail’e ofis dışına yönlendirme. Gmail hesabı yalnızca bu amaç için kullanılır ve başka bir e-posta almaz, bu nedenle gmail gelen kutusu ve gönderilen öğeler aynıdır ve iş görünümümde alınanlarla eşleşir. Mail.app kullandığım dizüstü bilgisayarımda ve bu nedenle gönderilen öğeler yerel olarak depolanıyor ve gmail'den geri geçmiyor.
Murdoch

Bu benim işyeri bilgisayarımdaki Outlook ile tekrar senkronize etmek istiyorum. Umarım bunu takip edebilirsin!
Murdoch
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.