MacBook, FaceTime cevapsız çağrıları gösteriyor mu?


2

MacBook Air'imi FaceTime aramaları için kullanıyorum, bir arkadaşım ise beni iPad 2 kullanarak çağırıyor.

Havamı her zaman sürekli açık tutmadığım için, arkadaşımın çağrıları genellikle cevapsız kalıyor. Ancak, bunları Mac'imde görmem çok nadirdir. FaceTime’da cevapsız bir arama gördüm.

FaceTime, cevapsız arama bilgilerini Apple'ın sunucularında saklıyor mu? Açtıktan sonra MacBook'umda görünmeleri gerekir mi?

Yanıtlar:


2

FaceTime.app'daki cevapsız aramalar listenizde görünecektir (bilgisayarınız kapalı olsa bile):

Evet, FaceTime cevapsız arama bilgilerini Apple'ın sunucularında saklar. FaceTime.app'da görünecektir, ancak göstermesi için FaceTime.app'ı açmanız gerekir.


Tamam ... yani cevapsız çağrıları görmediğimde bunlar muhtemelen arkadaşımın sonundaki bağlantı sorunlarıydı? Neden çoğunu görmediğimi anlamaya çalışıyorum.
Hippo

Arama bir nedenden dolayı Apple sunucularına bağlanamadıysa (bir bağlantı sorunu olabilir ya da arkadaşınız bir güvenlik duvarının arkasında olabilir mi?), “Cevapsız” aramayı görmenin bir yolu olmazdı.
Mathias Bynens

0

İOS 9 kullanıyorum ve cevapsız arama bildirimleri alamıyorum. Ayrıca, şimdi kaçırılan bir sekme yok. 2 sekmesi hem iOS hem de OS X’de sırasıyla video ve sesli aramalar için video, Ses'dir. Herhangi bir cihaz İnternete bağlı olmadığında ve birisi size FaceTime yaptığında, hiçbir yerde bir “bildirim” olmaz. Birkaç hata raporu gönderdim, ancak halledilmedi.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.