İPad için Instagram alternatifi


2

Instagram ile benzer özellikler sunan bir iOS uygulaması arıyorum . Bu uygulama özellikle iPad için tasarlanmalıdır .

Sahip olmak istediğim özellik:

  • fotoğraflara filtre uygulayın
  • uygulamanın kendisinde fotoğraf çekmek
  • fotoğrafları sosyal ağlara veya kamera rulosuna dışa aktarma

İPad için özel olarak yapılmış uygulamaları önerebilir misiniz?

Yanıtlar:


2

Ben de kendim için iyi bir alternatif arıyordum ve sonunda Pixlr-o-matic kullanmaya başladım . Bazı fotoğraflar çekmenize, arkadaşlarınızla paylaşmanıza ve fotoğraflar üzerinde çok fazla etki uygulamanıza izin veren hızlı ve sağlam bir uygulamadır. Bu tür resimler yapmak için kameralı bir telefona bile ihtiyacınız yok :)

görüntü tanımını buraya girin


2

İşlem şu an benim sevgilimdir, iPad yakalama, düzenleme, yayınlama ve en çok Instagram ile karşılaştırılabilir içerik oluşturma iş akışına benzer. Eskinin barındırma ve keşif yönlerinden yoksundur, ancak çok daha ciddi düzenleme yeteneklerine sahiptir ve iOS için iPhoto’dan çok bir Photoshop'a benzer.

Ayrıca normal fotoğraf makinesini düzenli olarak belirli düzenlemeler ve paylaşım türleri için iPhoto ve / veya Snapseed ile birlikte kullanıyorum.

İşlem uygulaması iPhoto uygulaması Snapseed Instagram


2

Hala bir iPad (1. Nesil) kullanıyorum, bu yüzden standart Kameraya yapılan sürekli iyileştirme ile , özellikle de kilit ekranından erişilebilirliği olduğunu söyleyenler dışında fotoğraf çeken uygulamalar hakkında yorum yapamam . iPhone 4S% 99 oranında.

Fotoğraf düzenleme açısından, kırpma, ayarlamalar, filtreler ve çerçeveler dahil olmak üzere post prodüksiyonumun büyük çoğunluğu iki uygulamadan birinde yapılır:

Snapseed

Snapseed'deki resim ayar noktası

Kırpma, çerçeveleme ve post-prodüksiyon ayarlamaları için ilk tercihim. Seç Ayar özelliği, bu yapar katil app fotoğraf düzenleme için. Görüntünüzde ayar noktaları ayarlamanıza ve ayarları yalnızca tanımlanmış alanlara uygulamanıza olanak tanır.

İPad için fotojen

Photogene kolaj eğer görüntü

Snapseed piyasaya sürülmeden önce Photogene'deki fotoğraf ayarlarımın çoğunu yaptım . Bu günlerde öncelikle Kolaj özelliği için kullanıyorum , ancak kendi başına güvenilir bir düzenleme uygulaması olmaya devam ediyor.

Photogene 2 iPhone için mevcuttur ve benzersiz bir kaydırma tekerleği arayüzüne sahiptir.

Photogene 2'de filtre ekranının görüntüsü

Bir avuç ek filtre uygulamam var ama bu ikisi (üç?) Mutlaka sahip olmanız gerekenler.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.