SSH, 'SSH2_MSG_SERVICE_ACCEPT alındı' de duruyor


2

İMac'imden (SSH, git vb.) Herhangi bir şeye SSH girmeye çalıştığımda, SSH donuyor debug1: SSH2_MSG_SERVICE_ACCEPT received. Bu sadece hesabımda olur; Test olarak yeni bir hesap oluşturdum ve her şey yolunda gitti. yaptım SSH'yi yeniden yükle , ancak her iki hesap da aynı yürütülebilir dosyayı kullanır. Bilgisayarıma SSH'yi başka bilgisayarlardan da yapabilirim, bu yüzden sorunun sshd ile değil ssh ile ilgili olduğunu düşünüyorum.

SSH versiyonu: OpenSSH_5.9p1, OpenSSL 0.9.8r 8 Feb 2011
OS X Sürümü: Version 10.6.8 build 10K549
Log: http://pastebin.com/wrugsYhf (Özel bir port kullandım, 7742)

Yapabileceğim bir şey var mı? Şimdiden teşekkürler.

Yanıtlar:


4

Koşu unset SSH_AUTH_SOCK Terminal'de benim için çalıştı, ancak şu anda neden olduğundan emin değilim. Sorumu çerçevesinde söylemediğim bir şey, değiştirmem gerektiğiydi. /System/Library/LaunchAgents/org.openbsd.ssh-agent.plist sshd'nin çalışabilmesi için: burada bir bağlantı org.openbsd.ssh-agent.plist Gelecekte birinin soruna neyin sebep olduğunu bildiğini düşünmesi durumunda.


Pist bağlantınız koptu (20 Eylül 2015)
Jonathan Komar

Bu benim için Windows'ta, PowerShell'deki Git SSH işlemleri askıda kalırken, fakat Git-Bash kullanırken oldu. Yapmanız gerekecek rm env:\SSH_AUTH_SOCK, daha sonra bu oturumdaki sonraki SSH işlemleri çalışacaktır. Yeni bir değer yazmak gibi görünmüyor SSH_AUTH_SOCK bu yüzden bu düzeltme kalıcı değil ve bunu neyin ayarlayacağını bulmam gerekecek. İlginçtir ki SSH_AUTH_SOCK var farklı bir pid ile sona erdi SSH_AGENT_PID değer. Başarısızlık sebebi yüzünden bunu tahmin ediyorum.
FLGMwt
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.