Yazılım (uygulama değil) Temel iPhone Verilerini Okumak İçin


2

Yaklaşık bir yıl önce, 30 dolar civarında olan ve bir iPhone'daki verileri okuyabileceğini söyleyen bir yazılımla karşılaştım. Yer imlerine ekledim ve hala bulamıyorum. Notlardan, SMS Metin Mesajlarından, Arama Geçmişinden vb. Herhangi birini okuyabildiğini ve dışa aktarabildiğini söyledi.

Kimse böyle bir yazılımı gördüğünü hatırlıyor mu? Onun bir uygulaması değil. Bu yüklenebilir bir yazılımdır ve PC ve Mac'te çalışır. İkisini de aldım, eğer başka bir şey bilen varsa o zaman ben de araştırmaya açığım. Onun için iPhone 3G.

Yanıtlar:


3

Cihazı hapse atmadan yapabilecek herhangi bir yazılım olduğunu sanmıyorum.

iPhone Gezgini Mac ve PC için pek çok dosya ve klasöre jailbreak yapmadan göz atmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. Eğer hapisten kaçarsanız, MS mesajlarına, çağrı geçmişine vb. Ulaşmanıza da izin verilir.

Hapsedilmiş bir cihazla birlikte kullanmadım, ancak normal modda oldukça iyi çalıştığını kanıtlayabilirim (hala göz atabildiğiniz halde böyle yapmanıza rağmen, iOS 4.2 ile de çalışmıyor gibi görünüyor).


Sanırım bu o ...
Taptronic

2

kullanabilirsiniz iFun-box PC'nizden iPhone dosya sistemine erişmek için.

AFAIK, bir hapishaneye ihtiyaç duymaz.


Benim önerime benzer gözüküyor: jailbreakdiğiniz sürece temel dosya ve klasör erişimi. Yine de iyi bir seçenek gibi görünüyor.
Matthew Frederick

1

PhoneView'ü deneyin, söylediğinizi yapar ve jailbreak'e gerek duymaz.


bu çok hoş görünüyor.
Taptronic

Cevabınız için teşekkürler SeniorShizzle! Lütfen cevabınızda bahsettiğiniz yazılıma link ekleyebilir misiniz? OP'nin doğru yazılımı bulmasına yardımcı olmak için bir link eklemek her zaman yardımcı olacaktır. Teşekkür ederim.
daviesgeek

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.