İletişim kutusu her gün bir saniyeden daha kısa bir süre için açılır


3

Mac OS X Lion kullanıyorum, ekranın merkezinde günde yaklaşık bir kez (günün farklı saatlerinde) bir iletişim kutusunun açıldığını ve ardından yarım saniye içinde kaybolduğunu fark ettim. Ekranda, iletişim kutusundaki herhangi bir şeyi okumak için yeterince uzun kalmıyor. Size söyleyebileceğim tek şey büyük sarı uyarı simgesine, belki 2 tuşa ve bir metne sahip olmasıdır.

Bu iletişim kutusunun hangi uygulamanın görünmesine neden olduğunu ve iletişim kutusunda ne yazdığını öğrenmek istiyorum.

Bu konuda nasıl gidebilirim hakkında herhangi bir öneriniz?

Bazı ekran kayıt çözümlerini kullanmayı düşünüyordum, ve ardından kayıttan yürütme gerçekleştiğinde. Yazılımın açılır pencereyi kaydetmek için çok yüksek bir kare hızına sahip olması gerekir, çünkü çok hızlı bir şekilde kaybolur. İşe yarayacak ve çok fazla CPU kullanmayacak bir ürün için herhangi bir öneriniz var mı?

Bu sorunu çözebileceğim başka yollar var mı?

Bu gerçekleştikten hemen sonra çalışan işlemlerin bir listesini almaya çalıştım, ancak 100'den fazla kişi var ve iletişim kutusunun ekranda açılmasının ardından devam etmesi garanti edilmiyor. Ayrıca, diffsorunlu süreci bulmak için süreçlerle ilgili hiçbir şeyim yok çünkü söyleyebildiğim kadarıyla sistemim her zaman diyalogun ortaya çıkmasına neden olan süreci çalıştırıyor.

Daha fazla bilgi:

  • Bu, Sistem Tercihleri'ndeki standart kilit açma formunun boyutuyla ilgilidir (yani, kilit açma simgesine bastığınızda açılan ve size parola sorar), ancak söyleyebileceğim kadarıyla, iki metin kutusuna sahip değildir. alt.
  • Ön plan uygulaması da önemli değil gibi görünüyor. Diğer uygulamaların yanı sıra, Safari ön planda olduğunda açılan pencereyi gördüm.

QuickTime Player'ı kullanamaz mısın? Ekran kayıtları için dosyalar 60 FPS kare hızına sahip gibi görünüyor.
Lri

1
Kayıtta bir şey var mı?
Timothy Mueller-Harder

İyi fikir, @ timothymh. Facebook Video Arama ile ilgili bir sorun gibi görünüyor . Apple'ın destek formlarında da benzer bir konu buldum . Önerinizi bir cevap olarak ekler misiniz?
Hassas

Bitti. Yardımcı olduğuma sevindim!
Timothy Mueller-Harder

Yanıtlar:


2

Konsol uygulamasına bakarsanız ( /Applications/Utilities/Console.app ), sistem günlüğü hatalarını ve diğer etkinlikleri görebilirsiniz. Açtığınızda ve hata girişindeki günlük girişlerini görüntülüyorsanız, mesajın kaynağını ve amacını bulabilirsiniz.


Bu sorunu çözdü. Facebook Video Arama ile bir sorun oldu . Apple'ın destek formlarında da benzer bir konu buldum .
Duyarlı
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.