Geçiş asistanındaki öğelerin seçimi kaldırılamıyor


2

Mountain Lion'u kurarken bir test kullanıcısı oluşturmuştum, şimdi sıradan kullanıcımı yedeklemeden almak istiyorum, ancak yalnızca belirli kullanıcıları ve diğer kullanıcıları ve uygulamaları değil. Ancak Migrasyon Yardımı penceresinde, daha eski bir yedekleme seçimini değiştirebildiğim halde en son yedeklemem için (hem karbon kopya klonum hem de TimeMachine yedeklemem için) tüm onay kutuları gri. Her şeyi ithal etmek yerine bir seçim yapmama izin vermek için ne yapılabilir?


Aynı sorunu yaşıyorum. Migration Assistant'taki seçili dosya adımının tamamı gridir ve bu, belirli dosyaları seçebilir. En son yedeklemenin silinip silinmediğini merak ediyorum, belki önceki yedekleme çalışabilir mi?

Yanıtlar:


1

Bu kayıt, Server.app yazılımıyla ilgisi olabileceğini gösteriyor gibi görünüyor - https://discussions.apple.com/thread/4157337?tstart=0

Yeni makinede, Server.app dosyasını / Applications klasöründen kaldırmayı ve yeniden başlatmayı deneyebilirsiniz. Taşıma işlemini gerçekleştirmeden önce Server.app dosyasını yedekten kaldırmanız gerekebilir - belki de klondan önyükleyebilir ve klondan çıkarabilirsiniz. Server.app'ı / Applications klasöründen kaldırmak, sistemin sizi tüm sunucu hizmetlerini durduracağı konusunda uyarmasına neden olmalıdır, ancak aksi takdirde Server.app tekrar yüklendiğinde her şey eskisi gibi olacak .

Server.app ayrıca "yeterli yer yok" uyarısı olan sorunlara neden oluyor ancak yine de Migration Assistant.app'ın Migration OS X'te Migration Assistant ve Time Machine kullanarak işini tamamladığını gösteriyor - yeterli alan yok

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.