Mountain Lion'daki Game Center giriş yapmama izin vermiyor


2

Apple ID'mi kullanarak Game Center'a giriş yapmaya çalışıyorum, ancak bunu yapmama izin vermiyor. Aslında, hiçbir şey olmuyor: hata mesajı yok, sadece hiçbir şey değil .

Bir sorun olduğunu düşünüyorum, çünkü aynı program içinde yeni bir kayıt yapabileceğimi düşündüğüm bir pencere de açıyorum, ancak boş ( Annulla anlamına geliyor İptal etmek ):

Screenshot

Önerilenin dışında Oyun Merkezi Üzerine Satranç hakkında bu soru , neden basit oturum açma çalışmıyor? Geçici çözümü kullanabilirim ama istiyorum standart yol Zaten çalışmak için.


Belki de bilgisayarınızı İngilizceye ayarlamayı deneyin?
jtbandes

@jtbandes Bununla ne ilgisi var? Giriş yapamıyorum, neden bilgisayar dili bununla bir ilgisi olsun?
Alenanno

1
Yerelleştirmede, oturum açma iletişim kutusundaki düzen sorunlarına neden olan bazı hatalar olabilir ...
jtbandes

Bu hatayı İngilizce'de de yaşadım. Herhangi bir sebepten dolayı doğru şekilde yüklenmeyen Game Center Şartları ve Koşulları. Apple ID'nizi bir iOS cihazında Game Center hesabı olarak daha önce etkinleştirdiyseniz, bunu yaşamayacaksınız. Koşulları kabul etmek için bir iOS aygıtı kullanmak bu sorun için bir geçici çözümdür.
Nathan Walker

Yanıtlar:


1

Ben de benzer bir problem yaşadım. Benim için giriş ekranının arkasına açılan bir doğrulama ekranı vardı. Ben hiç göremedim! Bunu neden düşündüğümden emin değilim, ama yolun önündeki pencereyi sürüklemek bana doğrulama ekranını gösterdi, orada yapılması gerekenleri yaptım ve Oyun Merkezi'ne gittim.


0

Buna neden olan bir hata var. Her ikisine de giriş yapamıyorum ve sorun hesapta değil çünkü yeni bir profil oluşturmak yardımcı olmadı.


0

Bunu çözüp çözemeyeceğinizden emin değilim, ama Mavericks'te de hemen hemen aynı problem vardı. Tek fark, o boş ekranda takılmak yerine ekranın görünmesi, kaybolması, tekrar giriş yapmamı ve hiç bitmeyen bir döngüde tekrarlamamı istemesidir. Bunu çözmek için ne yaptım Satrançtan ayrıldı, ancak Oyun Merkezi'ni açık bırak. Bu daha sonra normal giriş yapmama izin verdi ve bundan sonra iyi çalıştı.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.