Sayılardan hücre sınırlarını kaldırmak mümkün müdür?


2

Kenarlıkları olarak siyah çizgilerle birkaç hücre içeren bir Excel elektronik tablosunu içe aktardım. Bu ana hatları Numaralar (iOS) ile kaldırmak mümkün müdür?

Biçimlendirme> Hücreler> Kenarlık Stili'ni kopyalayıp yapıştırmayı denedim, ancak içeriği silmeyi denedim, ancak siyah kenarlık her zaman kalır (ve içeriği başka bir yere kopyalayıp yapıştırırsam yayılır).

Yanıtlar:


2

Yapabileceğiniz tek şey, sahip olan hücreye sınırları olmayan bir hücreyi kopyalamaktır. Bilgileri önce yazarsanız, en azından hatırlamanız gerekmez.


Hangisinin sınırda olduğuna bağlı olarak, hücrelerin etrafındaki hücreleri kopyalamanız gerekebilir
Mark

Teşekkürler beyler! Kenarlık Excel'de en alta ayarlandı, bu yüzden yalnızca kenarlığın üzerindeki hücreyi kopyalamayı denedim. Yukarıdaki ve altındaki hücrelerin üzerine kopyaladığımda çizgiyi temizledi.
dlanod

6

İOS değil, ancak OSX'te nasıl yaptıkları: "Tablo" sekmesi altındaki "Izgara Çizgileri" seçeneğinin işaretini kaldırın.

Izgara çizgilerini sayılardan kaldırma

Ayrıca "Tablo Anahattı" nı "Yok" olarak ayarlayabilir ve başlıklara kılavuz çizgileri eklemek / kaldırmak için sağdaki 3 düğmeyle oynatabilirsiniz.


2

Bunun eski bir iş parçacığı olduğunu biliyorum ama bu problemi yaşadım ve burada da dahil olmak üzere her yeri aradı ve kendi başıma çözdüm.

Boya fırçasına dokunursanız, hücre ve kenarlık stili altta bulunan stil, kenarlardaki çizgiyi kaldırdığını belirlediğinizde varsayılan kenarlığın ayarlandığını belirtir.

Bu, beni uzun süre attı; ifadelerden dolayı, seçilen hücreyi, sınırda olmadığı gibi temerrüde dönmeyecek şekilde varsayılan olarak ayarlayacağını düşündüm.

Umarım bu başka birine yardımcı olur.


Bu kabul edilmiş bir cevap olmalı
voiger

1

Excel sayfasının bir kopyasını alın, böylece gerekirse baştan başlayabilirsiniz. Menü çubuğunda, Görünüm> Biçim Çubuğunu Göster (zaten gösterilmiş olabilir). Söz konusu hücreleri vurgulayın. Şu popdowları ara:

görüntü tanımını buraya girin

Kenarlık kutusunun "none" olarak ayarlandığından emin olun. Bu işe yaramazsa, dosyayı Numaralar'da açarken uyarılar alıp almadığınızı bize bildirin.


Ayrıca "hiçbiri" nin yanında - renk ayarıyla oynamak zorunda kaldım. Böylece yeni bilimsel cevabım bu üç kontrolle uğraşmak. Değişmeden önce hücrelerin vurgulandığından emin olmaya devam etmeyi unutmayın ve değişikliklerin yapılıp yapılmadığını görmek için tablonun dışını tıklamalısınız.
David DelMonte

1
Bu kontrollere sahip görünmüyorum - onlar Mac versiyonundan mı? Yukarıda belirtildiği gibi, iOS sürümünü kullanıyorum.
12'de

0

Sınırını kaldırmak istediğiniz hücreye veya masaya dokunun. Hücre seçiliyken, araç çubuğundaki boya fırçası simgesine dokunun. Tablo menüsünü ve ardından tablo penceresinin altındaki tablo seçeneklerini seçin. Tablo Kenarlığını açma / kapama düğmesini kapalı konuma getirin. Viyola! Sen yaptın.


0

Bugüne kadar en iyi cevap 22 Aralık 2015'te Stephan Côte tarafından gönderildi. Stephan gibi, "Set Default Border" teriminin varsayılan olarak anlaşılması açık değildi.

Bunun belirli bir hücrenin sınırını veya bir hücre aralığının nasıl kaldırılacağına dikkat edin Tablodaki tüm anahatları kaldırmak istiyorsanız, tablo seçeneğini kullanarak seçeneklerden bazılarını kullanmanız gerekir. Bu durumda, diğer yayınların bazılarında belirtilen yöntemleri kullanmayı deneyin.

İşte Spephan'ın gönderisi aşağıda tekrarlandı. Ancak, devam etmeden önce "kenarlığı" kaldırmak istediğiniz belirli hücreyi veya hücre aralığını seçmeniz gerektiğini unutmayın.

"Boya fırçasına dokunursanız, hücre ve kenarlık stili altta bulunan stil, kenarlardaki son çizginin kaldırıldığı varsayılan kenarlığı kaldırdığını belirtir."

“Bu beni uzun süre attı; ifadelerden ötürü, seçilen hücreyi, sınırda olmadığı gibi varsayılan değere geri döndürmeyecek şekilde varsayılan olarak ayarlamayı düşündüm.”


1
Farklı sormaya hoş geldiniz! Lütfen bir önceki cevabın söylediklerini tekrarlayan bir cevap göndermeyin. Lütfen nasıl iyi bir cevap alacağınızla ilgili bu yazıyı okuyun: Nasıl Cevaplanır . - Şu kaynaktan:
fsb

0

Masanın üzerine dokunun, boya fırçası üzerine dokunun, Tablo'ya dokunun, Tablo Seçenekleri'ne, Izgara Seçenekleri'ne dokunun, 'Yatay Çizgiler ve Dikey Çizgiler'i kapatın.


-1

Hücreye sağ tıklayın ve Yeniden Uygula Tablo Stili'ne tıklayın .


İOS'ta sağ tıklamanız mümkün olmadığından yanlış bir sürümden bahsettiğinizden şüpheleniyorum.
dlanod 6'13
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.