Time Machine'den geri yükledikten sonra iphone'u Mac ile senkronize edemiyorum


2

Yakın zamanda MacBook'umu zaman makinesinin yedeğinden yeniden yükledim (SSD kurduğum için) [*] . Artık iPhone'umu iTunes ile senkronize etmek artık işe yaramıyor:

İlk başta, 3.4 GB ile "aşırı kapasite" sergiliyordu (hiçbir şey eklemediğim için hiç mantıklı değil)

Ardından, iPhone'umdan birkaç uygulamayı sildikten sonra, "kapasite üstü" mesajı kayboldu, ancak senkronizasyon çalışmıyor:

  • İlk başta normal çalışıyor gibi görünüyor ve kapasite çubuğu soldan yeşil renkle dolmaya başlar (yeşil = uygulamalar) enter image description here
  • Ardından, işlem tamamlandıktan sonra, kapasite çubuğu sarıya döner: enter image description here
  • Birkaç dosyayı senkronize etmeye çalışıyorum (yalnızca bir şarkı ve birkaç kitap), ancak hepsi senkronizasyon simgesini koruyor ve gri enter image description here İPhone'umdaki dosyalara erişemiyorum.

Ayrıca, iPhone'um bilgisayarıma yapılan son yedeklemenin Eylül ayında (Ayarlar ve Genel & gt; iTunes Wi-Fi Eşitleme’ye göre) olduğuna inanıyor gibi gözüküyor;

Kurulumu tekrar nasıl çalıştırabilirim? "Müzik ve videoları manuel olarak yönet" ve "Yalnızca işaretlenen şarkıları ve videoları senkronize et" ve "Uygulamaları senkronize et" vb.

Bilgi: Mac OS X 10.6.8, iOS 5.1.1, iCloud'u kullanma - yalnızca bu mac'a yedekleme.

[*] 'de açıklandığı gibi http://support.apple.com/kb/HT1427 - & gt; Time Machine yedeklerinden veri geri yükleme - & gt; Mac tarafından yapılan bir yedeği aynı Mac'e geri yüklüyorsanız.

Yanıtlar:


1

Neredeyse tüm günü bu soruna harcadıktan sonra, çözümü buldum: kullanarak, iTunes’u tamamen yeniden kurmak zorunda kaldım. FineWine adım adım kılavuzu .

İşte ondan önce yaptığım, ancak etkisi olmayan şeyler: - iTunes'daki her olası ayarın ince ayarını yapma - iPhone'umdaki tüm ayarların ince ayarını yapma - en son yedeklemeyi yeniden yükleme - yedeği geçen ay yeniden yükleme - yedeklemeyi bir yıl öncesinden tekrar yüklemek - Telefonumdaki dosyaları el ile silme - Birkaç iPhone sabit sıfırlama yapıyor - iOS 6'ya yükseltme (!) - ve dahası


0

Bunun neden olduğundan emin değilim. Belki cihazda yedeklenmemiş bazı değişiklikler olabilir?

Time Machine yedeklemeniz (ve geri yüklediğiniz Time Machine yedeklemesinde bulunan iPhone yedeklemesi) güncelse, iPhone'u en son yedeklemeden geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Yeni yedeklemenin (Time Machine geri yüklemenizden sonra) karışmasını önlemek için Müzik klasörünüzü Time Machine yedeklemesinden (geri yüklediğiniz) bir kez daha geri yüklemeniz gerekebilir.


Artık zaman makinasındaki eski yedekleri alamıyorum (çünkü yedekleme diskimi silmek zorunda kaldım. apple.stackexchange.com/q/66598/7501 ). Öyleyse az önce denediğim şey bugünün yedeğinden geri almak. Fark yok. Şimdi de ayarlarımı iPhone'da sıfırladım (Genel & gt; Sıfırla ve gt; Tüm Ayarları Sıfırla). Hala aynı sorun.
Chris Lercher

Eylül ayındaki yedeğimi şimdi eski HD'yi bağlayarak aldım (son makineyi yedekledikten sonra dokunulmadı). Onardı, ama yine de aynı problem.
Chris Lercher
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.