İPhone-4'ümün kilidini nasıl açarım, böylece Meksika’da Meksika’lı bir taşıyıcıyla kullanabilir miyim?


2

IPhone-4'ü seviyorum ve AT&T ve Verizon'un uygun taşıyıcı seçenekleri olmadığı Meksika'ya taşınmak üzereyim. İPhone'umun kilidini açmanın en güvenli yolu nedir, bu yüzden uygulamalarımı (ve daha sonra edinebilirim) Apple tarafından onaylanmamış bir taşıyıcıyla kullanmaya devam edebilirim?

Yanıtlar:


1

Telefonunuzu hapse atmak mı yoksa kilidini açmak mı istiyorsunuz, böylece farklı bir ağda kullanabiliyor musunuz?

Kilidin açılması şu anda ayarlar hakkında >> genel >> ayarlarına giderek ve sürüm numarasına bakarak kontrol edebileceğiniz donanım yazılımı sürümünüze bağlıdır. Onaylayabilirseniz, telefonunuzun kilidini açabileceğimizi varsayabiliriz.


Sorumu "jailbreak" yerine "kilidini aç" olarak güncelleyeceğim. Sürümü daima güncel tutarım, bu yüzden en son sürümlere sahibim. Benim hamle işlemimden önce de güncellemeler olabilir.
Kenneth Vogt

Şu anda bir iPhone 4 ile 4.2.1'de olduğunuzu varsayalım, şu an kilidini açmak için herhangi bir yöntem mevcut değil, ancak iyi haber şu ki, iki farklı kilidini açanlar, iOS 4.3 piyasaya sürülmeden önce mevcut kilitlerin mevcut olacağını söyledi. Daha fazla bilgi için aşağıdaki iki yazıyı kontrol etmek isteyebilirsiniz: redmondpie.com/… redmondpie.com/unlock-ios-4.3-iphone-4-with-ultrasn0w-confirmed Bunun yardımcı olacağını umuyorum. İyi şanslar.
Ciaocibai

1

İngiltere'de SIM kilidi taşıyıcı tarafından kaldırılır, örneğin O2 müşterileri iPhone'larının çevrimiçi olarak kilidinin açılmasını talep edebilirler. Bunu orijinal 3GS ve iPhone 4'üm ile yaptım ve bu yüzden hepsi bir GSM şebekesinde kullanılabiliyor ve Apple'dan resmi yazılım güncellemelerini alabiliyorum.

AT&T iPhone'larda ABD'deki müşterileri için benzer bir hizmet sunmuyorlar ve cihazın kilidini açmak için başka yollara başvurmanız gerekebilir.


O2 UK iPhone'un Kilidini Açın: http://shop.o2.co.uk/update/unlockmyiphone.html

AT&T Desteği: http://www.wireless.att.com/answer-center/main.jsp?t=solutionTab&solutionId=KB82027


0

Telcel adındaki başka bir mağazaya gidin, telefonları oradan kesecek ve iPhone'unuza takacaksınız, bu şekilde yaparsınız, böylece herhangi bir sözleşme yapmak zorunda kalmazsınız.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.