iTunes bir podcast'i birden fazla podcast'e bölüyor. Nasıl düzeltebilirim?


2

görüntü tanımını buraya girin Bugüne kadar bu sorunu yaşamadım. Yeni bir Cult of Mac bölümü çıktı (# 39). Farklı bir podcast klasörüne kondu, önceki bölümlerin aynı meta verilere sahip olmasına rağmen. Birçok şey denedim; Sıralama alanlarını düzenleme, silme ve yeniden ekleme, # 39'u tekrar indirme, ancak hiçbir yöntem işe yaramadı.

Üç klasörü tahribatsız bir şekilde bir klasörde nasıl birleştiririm? (Diskte, podcast'ler aynı klasördedir)

Önemli olursa, iPod touch'ımdaki Podcasts uygulamasını kullanıyorum.

Yanıtlar:


1

Belki de podcast farklı bir URL’ye taşınmıştır. MP3Tag gibi bir program genişletilmiş özellikleri gösterip düzenleyebilir (PodcastURL gibi görünüyor). Parçalanma bölümünü kontrol edin ve URL’sini kontrol edin. Eski bir bölümü kontrol et. Eğer değiştiyse, tüm eski bölümleri seçin ve alanı düzenleyin. Tamam'a tıklayın. Bu bölümlerin tümü için iTunes'a gidin ve Bilgi Alın. Yeni URL'yi okuduğunda, hepsini bir araya getirmelidir.

Varsa, eski bölümleri yeniden indirmek de aynı şeyi gerçekleştirir. (Yeni URL’den indirilirler. Ancak düzenleme etiketi daha hızlı ve kolaydır.


0

Bunu her podcasturldeğiştiğinde bana Itunes yaptı . İşte bunu düzeltmek için nasıl:

 1. Tüm bölümleri iTunes'dan geçici bir işlem klasörüne kopyalayın.

 2. Dosyaları ve podcast listelerini iTunes'dan silin.

 3. Eski iTunes klasörlerini inceleyin - EG: ...\iTunes Media\Podcasts\EconTalk- kalan bölüm dosyaları için. Sıklıkla, iTunes bunları silmek için başarısız olur. Varsa, dağınıklığı önlemek ve yerden tasarruf sağlamak için bunları silin.

 4. MP3TAG gibi bir etiket aracı kullanarak podcasturl, her bir dosyanın etiketini inceleyin .

 5. En son değeri bulun podcasturl, bu boş değil.
  ÖRNEĞİN:http://files.libertyfund.org/econtalk/EconTalk.xml

 6. Tüm dosyaları aynı değere sahip olacak şekilde ayarlayın.

 7. Bu zamanda, titleya da releasetime, ya da tracketiketlerinin bölüme göre ayarlanmış ve sıralanmış olmasını ya da tadına bakmanızı kesinlikle tavsiye ederim .

 8. Yeniden etiketlenmiş dosyaları tekrar iTunes'a ekleyin. Bunu genellikle onları Automatically Add to iTunesklasöre taşıyarak yapıyorum .

 9. Bitti! Bölümler, iTunes'da tek bir listenin altında görünecek ve 7. adımda kurduğunuz yöntemle sıralanabilir olacaktır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.