Kişileri iPhone'dan Mac'e nasıl indirebilirim?


3

İTunes'u kullanarak telefonun bir yedeğini edindim, ancak kişileri nasıl görebilir ve erişebilirim?

Onları Adres Defterine almam gerekir mi?

İPhone'dan Mac'e kişileri indirmenin daha iyi bir yolu var mı?


1
İCloud contact senkronizasyonunun işe yaramamasının bir nedeni var mı ? Bu, kişileri iPhone'dan Mac'e indirmek için "daha iyi bir yol" gibi görünüyor.
bassplayer7

Yanıtlar:


3

En iyi çözüm * IS * iCloud senkronizasyonu.

Basit ve telaşsız

Ancak, USB üzerinden veya Wifi üzerinden iTunes'a yapılan basit bir senkronizasyon, size rehber senkronizasyonu etkinken kişilerinizi birleştirmek isteyip istemediğinizi sormalıdır (iTunes> iPhone> Bilgi> Kişileri Eşitle)


1

En iyi yol, Apple tarafından sağlanan senkronizasyon seçeneklerini kullanmaktır - iTunes'u kullanarak veya iCloud'u kullanarak Rehber uygulamasına (Lion'daki Adres Defteri ve daha önceki) yerel senkronizasyon üzerinden.

Oradan, onları vCard olarak yedekleyebilir / dışa aktarabilir veya Exchange, LDAP veya diğer servislere ekleyebilirsiniz. Bu şekilde kişiler, iOS veya OS X rehber uygulaması için dahili depolama formunun aksine standart / metin formatındadır.

Kişileri iTunes ile bir iOS cihazı arasında senkronize etmeye başlamak için, USB kablonuzu alın ve iTunes'u açın. Oradan - yardım menüsü arama alanına senkronizasyon kişilerini yazın ; iTunes yardımı kurulum boyunca size yol gösterecektir. Birkaç tıklamayla, böyle bir pencerede olmanız ve o cihazın senkronizasyonunu açmanız gerekir.

görüntü tanımını buraya girin


Anlamaya çalıştığım şey bu. Nasıl yapılır: "iTunes ile yerel uygulaması senkronize etme (Lion'daki Adres Defteri ve daha önceki sürümler)".
B Seven
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.