Postada "Farklı Kaydet ..." Alınan Tarihe Göre Sıralanmıyor


2

Ben son zamanlarda Mountain Lion'a dönüştüm (yeni iMac bir hafta önce geldi). Mail.app'daki "Farklı Kaydet ..." seçeneğini kullanarak yıllardır e-posta parçalarını RTF olarak kaydetmek için kullanıyorum.

Önceden (Snow Leopard'da), "Farklı Kaydet ..." kullanmak, seçilen e-postalarınızı posta kutunuzun sıralama düzeninde tek bir dosyaya (seçim sırasına göre RTF) kaydederdi.

Mesela Alınan Tarihe göre sıralıyorum. RTF dosyam güzelce Alınan Tarih tarafından düzenlenir ve böylece binlerce e-posta için mükemmel bir aylık arşiv oluşturur.

Mountain Lion's Mail.app hala "Farklı Kaydet ..." seçeneğine sahiptir. Tek sorun, e-postaları RTF dosyama tamamen rastgele bir sırayla kaydetmem. Ne tür olduğunu çözemiyorum ve iş akışımı tamamen raydan çıkardı.

Bir önerisi olan var mı? Hala doğru sırada kopyalayıp yapıştırabilirim, ancak bu yalnızca düz metindir ve bunun için RTF'ye ihtiyacım var.


Apple rasgele görünüşte rastgele yeni veya değiştirilmiş özellikleri uygulayarak postaları "geliştirdi" ya da Mail.app'in v6.2 sürümünde çok düşük kalite kontrolüne sahipti. (Ya da hem "özelliklerin hem de hataların bir birleşimi.) Mail 6.2'de birçok başka ciddi sorun var, yani belirli (ortak) koşullar altında, birden fazla hesaptan doğru cevap adresini seçmiyor. bit.
gosmond
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.