İPhone Gone cihazımda Podcast çalma listem nerede?


2

Podcast'lerim iPhone'daki çalma listelerimden nereye gitti? Podcast'lerimi iTunes'daki bir çalma listesine koyabiliyordum, ancak şimdi bir çalma listesine girmiyorlar ve yalnızca Podcast uygulamasıyla çalınabilirler. Podcast'leri düzenleyemediğiniz veya döngüleyemediğiniz için bu korkunç bir durumdur ve sürüş sırasında her bölüm bittikten sonra telefona bakmak zorunda kaldığınız için tehlikelidir.

Podcast'lerimi düzenlemenin bir yolu var mı?

Yanıtlar:


2

Podcastler uygulamasını silin; onları Müzik uygulamasında tekrar çalabileceksiniz. Bazı insanlar, Müzik'te gösterilmeleri için cihazlarını yeniden başlatmak zorunda kaldı; iPhone'u kapatıp tekrar açın.


Podcast çalma listemi Müzik uygulamasında görebiliyorum, ancak yeniden başlattıktan sonra bile, "Bu çalma listesinde müzik yok." Bilgisayarımdaki iTunes'da, bu çalma listesinde "Cihazımda" bölümündeki podcast'leri görebiliyorum. İOS Kullanımı 11.2.2. Yeni iPhone'um podcast'leri çaldığım için eski iPod Nano'ma uzak bir saniye oldu ve sadece Bluetooth çalmayı destekliyorsa kullanmaya devam ediyordum.
5910

0

Uzlaşan geçici çözümü (sorunlu): 'Medya türünü' 'podcast' den 'müzik' e çevirin.

Bu, iOS cihazınızdaki Müzik uygulamasından podcast çalma listelerini çalmanıza izin verir, ancak bilgisayarınızdaki iTunes'da aşağıdaki sorunları yapar:

 • Podcast'ler Podcast kütüphanesinden kaybolabilir ve Müzik kütüphanesinde görünebilir , ancak her zaman görünmeyebilir. Bazıları her iki yerde de görünecek.
 • Sağ tıklama menüsündeki "İndir" seçeneği artık görünmüyor ve bulut / indirme simgesi hala görünmesine rağmen işlevsel değil. Bunlar 'podcast'e geri döndüğünüzde beklendiği gibi çalışacaktır.
 • Bir podcast'in ne tür bir medya olduğunu kolayca söylemek zorlaşır. Bir podcast'e sağ tıklarsanız, 'müzik' e dönüştürülenler "Bilgi Al" yerine "Şarkı Bilgisi" gösterecektir. Görünüm> Görünüm Seçeneklerini Göster, bir dosya türü sütunu eklemenizi sağlar, ancak bu 'ortam türünden' farklıdır.
 • Karışık 'ortam türüne sahip' birden fazla podcast seçtiyseniz, ayrıntıları düzenlemek için Bilgi Al'ı kullanamazsınız. Denediğinizde bu mesajı göreceksiniz
  • Seçiminiz birden fazla medya içeriyor. Birlikte görüntülemek veya düzenlemek için tüm öğeler aynı tür olmalıdır.

Önerilen iş akışı:

 1. İTunes'da, podcast'leri indirin
 2. Yeni podcast'leri geçici bir oynatma listesine yerleştirin (karışık 'ortam türünde' özelliklere sahip olmadığınızdan emin olmak için)
 3. Çalma listesine geçin, tüm podcast'leri seçin, sağ tıklayın, Bilgi Al, Seçenekler sekmesi, 'medya türünü' 'Müzik' olarak değiştirin
 4. Podcast'leri podcast oynatma listenize taşıyın
 5. İOS cihazınızı iTunes’a bağlayın, sol üst kısımda tıklayın, sol paneldeki “Ayarlar” altında Müzik tıklayın,
  • "Müzik Senk." Bölümünde "Müzik kitaplığının tamamı" seçili veya
  • "Oynatma Listeleri" bölümündeki podcast oynatma listelerinin yanındaki onay kutusunu tıklayın.
 6. İOS cihazını senkronize et
 7. İOS cihazında Müzik uygulamasını açın, sol alt köşedeki Kütüphane'ye dokunun, Çalma listeleri'ni seçin, oynatın.

Podcast oynatma listesinde belirtilen geçici çözümler, artık benim için çalışmıyor.

notlar

 • İTunes 12.7'yi Windows ve iOS 11.2.2'de kullanıyorum.
 • Bu, 'türü' Podcast olarak bırakır, böylece Müzik kütüphanesinde gruplanmış olarak kalırlar.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.