Bu iki Mac için bir DVI KVM tarafından yerine getirilmesi gereken teknik gereksinimler nelerdir?


2

Mac Pro'um (2008 sekiz çekirdekli 2.8 GHz), MacBook Air (2011 ortası Core i5 1.7 GHz) ve 30 inç Apple sinema ekranım (maksimum çözünürlük 2560x1600) var. MacBook Air için.

Sinema ekranını her iki makineyi de tam olarak destekleyen 2 portlu bir DVI KVM ile kurmak istiyorum, ideal olarak hem DVI hem de USB portları ile.

Donanımımla tam uyumluluk sağlamak için bilmem gereken teknik gereksinimler nelerdir? Bazı DVI KVM ürünlerinin sinema ekranımın maksimum çözünürlüğünü desteklememesi mümkün mü?

Yanıtlar:


1

Teleport'ı kullandım , sadece yazılım KVM anahtarı olarak çalışan, çok temiz bir ön panel. Fareyi bir ekrandan diğerine taşımak, geçişi gerçekleştirir. Masamda bir Macbook ve bir iMac ile kullanıyordum, bir tanesini tek bir klavyeyle ve fareyle kontrol ediyordum.


Teşekkürler, fakat kurulumum bunu mümkün kılmıyor. Mac Pro, bilgisayar önündeki masanın üzerinde bir bilgisayar klavyesi ve bir MIDI klavyesi alacağım müzik için kullanılır. MacBook Air, masadaki iki klavyenin yerini aldığı yazılım geliştirme için kullanılır.
saat
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.